Facebook Lite

Facebook Lite

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya BoyutuCihaza Göre Değişir
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiCihaza Göre Değişir
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza Göre Değişir)

Facebook Sosyal Medya Yayın Akışı Takip

Facebook Lite indir, Facebook sosyal ağının çok daha az veri ve sarj harcayan Facebook’un resmi ücretsiz sosyal ağ mobil uygulamasıdır. Dünya’nın en büyük sosyal ağı olan Facebook Lite sürümü ile android ve mobil tablet kullanıcılarıyla buluşuyor.

Facebook Lite Nedir?

Facebook’un resmin android uygulamasına göre çok daha az veri kullanımı ve az sarj harcayan Facebook Lite Android Facebook Sosyal Ağ uygulamasıdır. Facebook’da akıllı cihaz ile daha uzun süre zaman geçirmek isteyen kullancılar için tasarlanmıştır. Artık daha az enerji tüketimi ve internet paketinizi daha az kullanarak sosyal paylaşım sitesinde vakit geçirebilirsiniz.

Facebook Lite Ne İşe Yarar?

Sosyal ağda yayın akışını kesintisiz takip edebilir, paylaşımları, fotoğraf ve videoları görebilirsiniz. Facebook’da arkadaşlarınızın tüm hareketlerini ve Facebook’dan gelen tüm bildirimleri alabilirsiniz. Facebook uygulamasınını mobil için normal versiyonunu indirmek isterseniz Facebook indir konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Daha Hızlı Facebook Kullanımı

Facebook içeriklerinin tümünü minimize etmesiyle daha az internet paketi kullanarak vakit harcayın. Hem de daha hızlı ve telefonunuzun sarj süresini daha uzun süreli kullanabilmenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz üzere Facebook’un android resmi uygulaması çok veri ve sarj tükettiği için Facebook Lite android (APK) ile çözüm yolu üretilmiştir.

356 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Creator Facebook Creator
  TürkçeÜcretsiz454.8 MB
 • Help To Share Help To Share
  TürkçeÜcretsiz10.9 MB
 • Facebook Messenger Apk Facebook Messenger Apk
  TürkçeÜcretsiz46.60 MB
 • FB Liker FB Liker
  İngilizceÜcretsiz0.07 MB
 • Facebook Lite HAKKINDA YORUM YAZIN