EZ CD Audio Converter

EZ CD Audio Converter

Versiyon/Sürüm4.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu22.74 MB
ÜreticiPoikosoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22.74 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

CD/DVD Ses Dönüştürme, Kopyalama ve Müzik Kaydetme Programı

Bilgisayarda kayıtlı olan müzik dosyalarınızı CD/DVD üzerine çekeceğiniz ve ses dosyalarınızı dönüştürme yapmanızı sağlayan ücretsiz Windows programıdır. Mp3, Mp4 müzik dosyalarını kaydedip dönüştüren, video ve diğer dosyalarınızı profesyonelce diskler üzerine kaydedeceğiniz programdır. UTF-8 desteğiyle çalışan program 3 farklı modül sunuyor bu modül üzerinden farklı sekmeler üzerinden farklı aktivitelerinizi pratik ve kolay bir şekilde tamamlamanızda yardımcı oluyor.

Profesyonel Kayıt Motoru

Profesyonel CD/DVD Yazdırma Programı EZ CD Audio Converter ile sahip olduğu geniş kapsamlı özellikleriyle yüksek performanda kayıt yapacaksınız. Müzik, video ve diğer dosyalarınızı disklere yazdırma yaparken en iyi sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır. İçeriğinde mevcut AccurateCDDA isimli kayıt motoruyla kopyalama ve gerekli düzenleme işlemlerinde kolaylık sunuyor. CD ve DVD diskleri üzerine MP3 formatlı müzik ses dosyalarını kaydetme ve dönüştürme yapıyor.

Popüler Ses Dosyaları Destekler

Tüm bulunan ses dosya formatlarını destekleyen programla meta verilerinizi gerektiği gibi profesyonelce düzenleyebilirsiniz. M4A, MP3, WMA, aacPlus, AAC, FLAC, Apple Lossless ve diğer ses formatları. Windows işletim sisteminde kayıtlı olan tüm ses dosyalarını kaydetme ve format değiştirme gibi aktivitleri EZ CD Audio Converter ile düzenleyin.

Disk İmajlarını Kaydeder

CD ve DVD’ler üzerinde yazdıracağız ve kaydedeceğiniz tüm dosyalarda kopyalama işlemi yapacağınız alan olarak karşımıza çıkan EZ CD Audio Converter program UDF-ISO-Joliet desteği ile disk imajlarını kaydeder. Bulunan ve oluşturacağınız hazır imajları direk olarak kaydedip kopyalama yapmaya başlayabilirsiniz. Download etmek kullanmak herhangi bir ücrete tabi değildir.

Programın Ekran Görüntüsü

200 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • EZ CD Audio Converter HAKKINDA YORUM YAZIN