Express Burn

Express Burn

Versiyon/Sürüm6.15
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu0,86 MB
Üretici?manufacturer
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0,86 MB)

CD/DVD/Blu-ray Yazma Okuma Programı

Express Burn indir, NCH Swift Sound tarafından CD yazma programı kategorisinde kullanıcılara sunulan oldukça basit bir ara yüze sahip programdır. Hızlı ve basit bir şekilde CD yazmanızı sağlayacak uygulamayı Windows’un eski ve yeni birçok sürümünde kullanabilirsiniz. Kurulumda sorun yaşarsanız; sorun giderme kısmından rahatlıkla halledebilirsiniz.

Express Burn Özellikleri

CD yazma programı Express Burn, Türkçe dil desteği olmadan, İngilizce olarak sunulmaktadır. Tamamen ücretsiz olan uygulama 852 KB gibi düşük bir boyuta sahiptir. En popüler CD yazma programı Nero’nun yerini doldurabilecek düzeyde iyi bir alternatiftir.

Express Burn ile CD, DVD, Blu-Ray disk hazırlayabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğini tüm menü seçenekleri ana sayfa üzerine yerleştirilmiştir. Uygulama ile ayrıca ISO dosyalarının üzerinde işlem yapmaya da olanak sağlar. Bilgisayar kullanmayı bilen herkesin kolaylıkla kullanabileceği uygulama hatasız bir yazdırma işlemi sunuyor.

Express Burn Nasıl Kullanılır?

Uygulama ile basit bir ses CD’si hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz video DVD veya Blu-ray yazdırabilirsiniz. Gelişmiş disk yazma özelliklerini kullanabilir birçok işlem yapabilirsiniz. Uygulamayı hızlı bir şekilde indirdikten sonra saniyeler içinde kurulumunu yapabilirsiniz.

Express Burn kurulum tamamlandıktan sonra CD’ye aktarmak istediğiniz dosyaları seçmeli ve hazırlamalısınız. Son kontrolünüzü de yaptıktan sonra Burn yani Yak butonuna basarak CD yazdırma işlemini başlatabilirsiniz. Dosya seçimi sırasında rahatlıkla dosya ekleyip çıkartabileceğiniz butonlar ana sayfa üzerine konumlandırılmıştır. Video ayarlarından hazırlayacağınız CD’nin bir takım ayarlarını da yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • Express Burn HAKKINDA YORUM YAZIN