Easy POS Restoran Yönetim

Easy POS Restoran Yönetim

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretli
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üreticicompuservecy
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Restoran Profesyonel Kolay Yönetim Programı

Easy POS paket servis programı indir,  son dönemlerin en popüler programlarından bir tanesidir. Binlerce işletme tarafından tercih edilen bu program işletmelerin pek çok açıdan avantaj sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan büyük küçük tüm işletmelerin Easy POS paket servis programı kullanması tavsiye edilmektedir.

Nedir, nasıl kullanılır, hangi alanlarda faydaları vardır, ne zaman tercih edilir gibi merak edilen tüm soruların cevabını bulduğunuzda, programı içiniz rahat şekilde kullanabileceğinizi anlarsınız. Bu bakımdan özellikle modernize olmak isteyen ve çağı takip etmeyi planlayan işletme sahiplerinin bu konuda adım atması önerilmektedir.

Easy POS Paket Servis Programı Nedir?

Easy POS Restoran Yönetim programı, işletmelerin uygulamaları için geliştirilmiş, dokunmatik ekran uyumlu POS ve restoran otomasyon programıdır. Bu programın masa servisi, paket servisi için özellikle tercih edildiği görülmektedir. Bununla beraber hızlı satış, web entegrasyonu, şube ve çağrı merkezi entegrasyonu için de kullanılabildiği bilinmektedir.

Kullanımı son derece kolay olan otomasyon programı oldukça kapsamlı bir içeriğe sahiptir. %100 dokunmatik ekranlı olduğu için kullanımı esnasında ne mouse ne de klavye ihtiyacı doğmamaktadır. Bununla beraber operatör hatalarını en aza indiren ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan başarılı bir program olduğunu söylemek doğru olmaktadır.

Easy POS Restoran Yönetim Program Özellikleri

Çağrı geldiği zaman çalışanın zaman kaybetmesine engel olan Easy POS
Restoran Yönetim programı, kolayca sipariş oluşturabilmektedir. Verilen siparişi yakından takip etmeye yardımcı olmaktadır. Bunun yanında randevu almak isteyen ya da rezervasyonunu takip etmeyi düşünen kişilere bu iki alanda da yardım etmektedir.

Ürünü kaydetme, barkodunu tarama, hızlı şekilde temin edilmesini mümkün kılma konusunda da otomasyon programının çok büyük işe yaradığını söylemek doğru olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Easy POS Restoran Yönetim HAKKINDA YORUM YAZIN