Easy POS Restoran Yönetim

Easy POS Restoran Yönetim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretli
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi4 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Restoran Profesyonel Kolay Yönetim Programı

Easy POS paket servis programı indir,  son dönemlerin en popüler programlarından bir tanesidir. Binlerce işletme tarafından tercih edilen bu program işletmelerin pek çok açıdan avantaj sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan büyük küçük tüm işletmelerin Easy POS paket servis programı kullanması tavsiye edilmektedir.

Nedir, nasıl kullanılır, hangi alanlarda faydaları vardır, ne zaman tercih edilir gibi merak edilen tüm soruların cevabını bulduğunuzda, programı içiniz rahat şekilde kullanabileceğinizi anlarsınız. Bu bakımdan özellikle modernize olmak isteyen ve çağı takip etmeyi planlayan işletme sahiplerinin bu konuda adım atması önerilmektedir.

Easy POS Paket Servis Programı Nedir?

Easy POS Restoran Yönetim programı, işletmelerin uygulamaları için geliştirilmiş, dokunmatik ekran uyumlu POS ve restoran otomasyon programıdır. Bu programın masa servisi, paket servisi için özellikle tercih edildiği görülmektedir. Bununla beraber hızlı satış, web entegrasyonu, şube ve çağrı merkezi entegrasyonu için de kullanılabildiği bilinmektedir.

Kullanımı son derece kolay olan otomasyon programı oldukça kapsamlı bir içeriğe sahiptir. %100 dokunmatik ekranlı olduğu için kullanımı esnasında ne mouse ne de klavye ihtiyacı doğmamaktadır. Bununla beraber operatör hatalarını en aza indiren ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan başarılı bir program olduğunu söylemek doğru olmaktadır.

Easy POS Restoran Yönetim Program Özellikleri

Çağrı geldiği zaman çalışanın zaman kaybetmesine engel olan Easy POS
Restoran Yönetim programı, kolayca sipariş oluşturabilmektedir. Verilen siparişi yakından takip etmeye yardımcı olmaktadır. Bunun yanında randevu almak isteyen ya da rezervasyonunu takip etmeyi düşünen kişilere bu iki alanda da yardım etmektedir.

Ürünü kaydetme, barkodunu tarama, hızlı şekilde temin edilmesini mümkün kılma konusunda da otomasyon programının çok büyük işe yaradığını söylemek doğru olacaktır.

  Benzer Programlar

 • Ekotek Paket Servis Ekotek Paket Servis
  TürkçeDeneme Sürümü65.5 MB
 • Sambo Post Sipariş Sambo Post Sipariş
  TürkçeÜcretsiz26.3 MB
 • Parsanda Ticari Set Parsanda Ticari Set
  TürkçeDeneme Sürümü13.5 MB
 • Muse Sipariş Takip Programı Muse Sipariş Takip Programı
 • Easy POS Restoran Yönetim HAKKINDA YORUM YAZIN