Dr. Cleaner

Dr. Cleaner

Versiyon/Sürüm2.2.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu6 MB
ÜreticiTrend Micro
İşletim SistemiMac OS X Sürümleri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Dr. Cleaner Mac Disk Temizlik ve Cache (Gereksiz) Dosya Silme Programı

Mac işletim sistemi kullanan kullanıcıları bilgisayar performansını artırma, disk temizleme, bellek optimizasyonu ve dosya taramaları yaparak gereksiz dosyaların temizlenmesini ücretsiz sağlayan programdır.

Cleaner mac

Harddiskinizde veya sistemde bulunan cache çöp dosyalarının temizlenmesini tek tıklamayla kolayca yapıp gerekli hafızayı açmanızı sağlamaktadır. Yazılımcı firmaları arasında güvenlik kategorisine göre değerlendirdiğimizde Trend Micro firması listenin ilk sıralarında yerini almayı başarmıştır. Sistem bakım ve hızlandırma programı Dr. Cleaner Mac sayesinde çok büyük boyutlara sahip olan dosyaların otomatik taranmasınıda sağlayabilirsiniz. Yavaş çalışan sistemin performansını artırıp ilk günkü hızına kavuşmasını sağlayan ve bedava indirmenizi sağlayan yazılımdır.

Dr. Cleaner Programı Nasıl Çalışır?

Sistemi gereksiz yere yoran yazılımların tespitini yaparak o dosyalardan sizlerin ve bilgisayarın güvenliği için temizlenmesini sağlar. Gerçek zamanlı olarak dosya takip ve kullanımı için bellek hakkında bilgi sunar. Dr. Cleaner sizlerin veya bilgisayarın ihtiyacı bulunmayan dosyalardan kurtararak rahat çalışma aktivitesi sergilendiğini görebilirsiniz. Bilgisayar geçici olarak yüklediğiniz program veya diğer uygulamaların gereksiz yere bıraktığı dosya kalıntılarını bularak temizler. Harici veya yerel disklerin kayıt alanlarında yer alan çöp kalıntı dosyalarına erişerek temiz bulunmasını, taram yapılmasını ve diğer işlemlerin sağlıklı çalışabilmesi için sistem temizliğini ön planda tutar.

Disk temizleme tarama programının sağlıklı çalışabilmesi için Dr. Cleaner son sürümünü indirip bilgisayarınızda güncel paketini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü güncel sürümleri kullandığınız vakitler tüm özelliklerinden ve programın çalışmasından daha iyi bir şekilde fayda görebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

249 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • ChocoFlop (Mac) ChocoFlop (Mac)
  ingilizceÜcretsiz2.87 MB
 • Boot Camp Mac Boot Camp Mac
  ingilizceÜcretsiz199 MB
 • Dr. Cleaner HAKKINDA YORUM YAZIN