Dr. Cleaner

Dr. Cleaner

Versiyon/Sürüm2.2.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu6 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X Sürümleri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6 MB)

Dr Cleaner Mac Bilgisayar Temizleme Koruma Programı

Dr. Cleaner Mac Disk Temizlik ve Cache (Gereksiz) Dosya Silme Programı indir

Mac işletim sistemi kullanan kullanıcıları bilgisayar performansını artırma, disk temizleme, bellek optimizasyonu ve dosya taramaları yaparak gereksiz dosyaların temizlenmesini ücretsiz sağlayan programdır.

Harddiskinizde veya sistemde bulunan cache çöp dosyalarının temizlenmesini tek tıklamayla kolayca yapıp gerekli hafızayı açmanızı sağlamaktadır. Yazılımcı firmaları arasında güvenlik kategorisine göre değerlendirdiğimizde Trend Micro firması listenin ilk sıralarında yerini almayı başarmıştır. Sistem bakım ve hızlandırma programı Dr. Cleaner Mac sayesinde çok büyük boyutlara sahip olan dosyaların otomatik taranmasınıda sağlayabilirsiniz. Yavaş çalışan sistemin performansını artırıp ilk günkü hızına kavuşmasını sağlayan ve bedava indirmenizi sağlayan yazılımdır.

Dr. Cleaner Programı Nasıl Çalışır?

Sistemi gereksiz yere yoran yazılımların tespitini yaparak o dosyalardan sizlerin ve bilgisayarın güvenliği için temizlenmesini sağlar. Gerçek zamanlı olarak dosya takip ve kullanımı için bellek hakkında bilgi sunar. Mac Dr. Cleaner sizlerin veya bilgisayarın ihtiyacı bulunmayan dosyalardan kurtararak rahat çalışma aktivitesi sergilendiğini görebilirsiniz. Bilgisayar geçici olarak yüklediğiniz program veya diğer uygulamaların gereksiz yere bıraktığı dosya kalıntılarını bularak temizler. Harici veya yerel disklerin kayıt alanlarında yer alan çöp kalıntı dosyalarına erişerek temiz bulunmasını, taram yapılmasını ve diğer işlemlerin sağlıklı çalışabilmesi için sistem temizliğini ön planda tutar.

Disk temizleme tarama programının sağlıklı çalışabilmesi için Dr. Cleaner son sürümünü indirip bilgisayarınızda güncel paketini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü güncel sürümleri kullandığınız vakitler tüm özelliklerinden ve programın çalışmasından daha iyi bir şekilde fayda görebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB