Debut Video Capture Software

Debut Video Capture Software

Versiyon/Sürüm 1.82
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.47 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.47 MB)

Ücretsiz Masaüstü Ekran Video Kayıt Programı

Debut video capture software programı indir sayesinde Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda yaptığınız her türlü işlemleri ekran görüntüsü alma, video çekme kayıt edip bir çok video medya formatı ile istediğiniz gibi kayıt edebiliyorsunuz. Ekranda yaptığınız işlemleri sorunsuz bir şekilde video kayıt etme programına ücretsiz sahip olun.

Masaüstü Kayıt  Programı kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcının kolayca ekran görüntüsünü kayıt etmenizi sağlayacaktır. *Videoyu kaydetme esnasında videonun çerçeve boyutunu ayarlayabilirsiniz.* Video boyutlarını 4:3 veya 16:9 boyutlarında ayarlayabilirsiniz. *Videolarını kaydetme esnasında kısayol tuşlarından faydalanarak işlemi hizlandırabilirsiniz. *Videonun parlaklık ayarlarını ayarlayıp daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayın. * PSP,PS3,XBOX ve iphone cihazlarında da gösterilebilecek videolar hazırlayın.* AVI,FLV,MP4, ve MOV gibi dosya uzantıları ile videoları oluşturun.

Debut Video Capture Software Özellikleri

 • Zaman ayarlı videolar hazırlar.
 • Videoyu oluşturcağınız ekranın herhangi bir bölümün çekmek için ayarlar.
 • Video seslerini kayıt ederek videonun içeriği hakkında bilgi vermenizi sağlar.
 • Ekran görüntülerini resim şeklindede almanızı sağlar.
 • Desteklediği çoklu video formatları sayesinde detaylı video düzenleme seçenekleri
 • Tüm video düzenleme seçenekleri debut video capture programında yer alıyor

Desteklediği Formatlar

asf,mp4, mov, mkv,wmv, flv, 3gp, dv, avi, ve mpg gibi video formatları ile uyumlu çalışmaktadır. indirson kullanıcısı yazılımın sunduğu özellikleri saydık bu özelliklerinden dolayı binlerce kullanıcıyla buluşan  Debut Video Capture Software uygulaması her türlü videolarınız çekip sunum için hazır hale getirmenizi sağlar. Ücretsiz ve sınırsız kullanım paketi sayesinde kullanıcıyı memnun etmektedir.

 Programın Videosu

Programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasında izleyeceğiniz adımlar video çekiminde yapılmış olup rahat bir kurulum tamamlayabilmeniz için video görüntüsünü izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Programın içeriğinde de ufak incelemeler yapılıp içeriğinde neler olduğunu görmeniz sağlanmaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

 

  Benzer Programlar

 • Xeoma Xeoma
  İngilizceÜcretsiz61.00 MB
 • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
  TürkçeÜcretsiz378 MB