D3DGear indir

D3DGear indir

Versiyon/Sürüm4.99.1991
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31 MB
ÜreticiD3DGear Technologies
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (31 MB)

D3DGear Ekran Görüntüsü Alma ve Oyun Videosu Çekme

D3DGear indir, Windows masüstü ekran görüntüsü alma ve oynadığınız oyunlar içerisinde oyun videosu kaydetme programıdır. Ücretsiz Fraps benzeri ekran kayıt programı ile video kaydedebilir ve ekran fotoğrafı çekebilirsiniz.

D3DGear Nasıl Kullanılır

Birçok ekran kayıt aracı oyunlar içerisinde video kaydetme özelliği bulunmamaktadır. D3DGear oyun videosu kaydetme görevini HD kalitede yapmaktadır. AVI ve WMV video formatında sesli ve görüntülü olarak video kayıt yapma esnasında gelişmiş MPEG video sıkıştırma metodunu kullanır. Bu metot sayesinde çektiğiniz oyun videolarını kaydederken bellekte daha az yer kaplar ve video kalitesini artırır.

D3DGear oyun videosu kaydetme programını oyun oynarken açtığınızda oyunun performansını etkilemeden çalışabilmesi yönünde tasarlanmıştır. Oyun oynarken yavaşlamalar, videoların çözünürlüğünde kalitesizlik, saniyediki kara hız sayısı ve diğer sorunlar meydana gelmez. Ses giriş kanalı programı ses seviyesini belirlemede önemli faktörlerden birisidir. Frame rate görüntüleme sayacı özelliği sayesinde kare hızını ekrana vermede önem arz etmektedir.

Programın diğer en önemli özelliklerinden birisine değinecek olursa kaydettiğiniz videoları canlı video yayınlarına dönüştürüyor. D3DGear programı içerisinde URL kısmına çektiğiniz videoları yayınlaması için adresi yazın ve otomatik olarak canlı video yayını yapmaya başlayın. Yayınları ses eklemenize izin veren oldukça kaliteli bir programdır.

Ekran görüntüsü fotoğraflarını alma sırasında çektiğiniz resimleri BMP, JPG, TGA, PNG, PPM ve HDR formatında kaydeder. Fotoğrafların üzerine tarih ve konum etiketi ve metin ekleme araçlarını kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Videolarınız üzerinde değişiklik ve düzenleme yapmak için video programları kısmımızdan istediğiniz video düzenleme editörünü indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • XRecorder APK indir XRecorder APK indir
    ingilizceÜcretsiz15.9 MB
  • Xeoma Xeoma
    İngilizceÜcretsiz61.00 MB
  • D3DGear indir HAKKINDA YORUM YAZIN