D3DGear indir

D3DGear indir

Versiyon/Sürüm4.99.1991
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31 MB
ÜreticiD3DGear Technologies
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

D3DGear Ekran Görüntüsü Alma ve Oyun Videosu Çekme

D3DGear, masüstü ekran görüntüsü alma ve oynadığınız oyunlar içerisinde oyun videosu kaydetme programıdır. Ücretsiz Fraps benzeri ekran kayıt programı ile video kaydedebilir ve ekran fotoğrafı çekebilirsiniz.

D3DGear Nasıl Kullanılır

Birçok ekran kayıt aracı oyunlar içerisinde video kaydetme özelliği bulunmamaktadır. D3DGear oyun videosu kaydetme görevini HD kalitede yapmaktadır. AVI ve WMV video formatında sesli ve görüntülü olarak video kayıt yapma esnasında gelişmiş MPEG video sıkıştırma metodunu kullanır. Bu metot sayesinde çektiğiniz oyun videolarını kaydederken bellekte daha az yer kaplar ve video kalitesini artırır.

D3DGear oyun videosu kaydetme programını oyun oynarken açtığınızda oyunun performansını etkilemeden çalışabilmesi yönünde tasarlanmıştır. Oyun oynarken yavaşlamalar, videoların çözünürlüğünde kalitesizlik, saniyediki kara hız sayısı ve diğer sorunlar meydana gelmez. Ses giriş kanalı programı ses seviyesini belirlemede önemli faktörlerden birisidir. Frame rate görüntüleme sayacı özelliği sayesinde kare hızını ekrana vermede önem arz etmektedir.

Programın diğer en önemli özelliklerinden birisine değinecek olursa kaydettiğiniz videoları canlı video yayınlarına dönüştürüyor. D3DGear programı içerisinde URL kısmına çektiğiniz videoları yayınlaması için adresi yazın ve otomatik olarak canlı video yayını yapmaya başlayın. Yayınları ses eklemenize izin veren oldukça kaliteli bir programdır.

Ekran görüntüsü fotoğraflarını alma sırasında çektiğiniz resimleri BMP, JPG, TGA, PNG, PPM ve HDR formatında kaydeder. Fotoğrafların üzerine tarih ve konum etiketi ve metin ekleme araçlarını kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

39 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Gom Cam indir
  trÜcretsiz25.2 MB
 • D3DGear indir HAKKINDA YORUM YAZIN