Cyberfox

Cyberfox

Versiyon/Sürüm42.0.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu47.25 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (47.25 MB)

Cyberfox Mozilla Firefox Tabanlı İnternet Tarayıcısı

Cyberfox indir, Mozilla Firefox tabanlı 64 bit işletim sistemleri için geliştirilen Cyberfox programı, en hızlı internet tarayıcı (browser) lardan birisidir. İnternet sayfalarını en hızlı şekilde geçebilmenizi sağlayan Windows 64 bit sistemler için üretilmiştir.

64 Bit Sistemler için Tarayıcı!

Cyberfox (64 Bit) Web Tarayıcısı sistemin bellek ve işlemci kaynağını yormadan çalışarak hızlı performans sağlıyor. Firefox profilini kullanarak en kısa zamanda başarıya ulaşmıştır. Firefox ile iş birliği içerisinde çalışması kısa zamanda sistemle uyum içerisinde çalışmaktadır.

Sekmeli İnternet Gezintisi!

Genel olarak Firefox tarayıcısının genel özelliklerini barındıran Cyberfox internet tarayıcısı ile yanyana çoklu sekme açabilirsiniz. Dosya indirme, internet gezintisi, favoriler gibi ve diğer araçlarıyla mozilla ile bağdaşmıştır. 2016 yılında çıkan yeni tarayıcı (browser) şimdiden birçok kullanıcının gözdesi olmaya başlamıştır.

Cyberfox internet tarayıcısını 64 bit uyumlu Windows işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. İşlemcinizle uyumlu olan web tarayıcısını ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cyberfox 52.4.0 (32-bit) İndir

Cyberfox Tarayıcının Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    TürkçeÜcretsiz34.0 MB