Curse Voice

Curse Voice

Versiyon/Sürüm6.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu40 MB
ÜreticiCurse
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (40 MB)

Curse Voice Sesli Sohbet Etme Programı

Curse Voice indir, Curse tarafından online oyunları için özellike League of Legends oyunu için ücretsiz sesli sohbet programıdır. Curse Voice online oyun oynayanlar için sesli konuşmalar oyunlarda oldukça önem arz eden faktörlerden birisidir o yüzden mutlaka curse lol programınıdı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Arkadaşlarınız ile çevirimiçi oyunlarda sesli konuşma yapabilmenize imkan tanıyor. PES, League of Legends, Counter ve diğer online oynanabilen tüm oyunlarda sesli konuşarak oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Konuşmak istediğiniz arkadaşınızın bilgisayarında Curse Voice programı yüklü olması gerekiyor. Ayrıca programın şampiyon seçim ekranında bu programı kullanan diğer kullanıcılarıda görebilirsiniz. Böylelikle takım arkadaşınız ile sesli sohbet etmek için programın yüklü olup olmasına gerek kalmıyor.

Curse Voice lol client kullanıcı hesabı oluşturup kayıt olun. Kendi odanızı kurarak kurmuş olduğunuz bu odaya arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Online oyunlar içinde daha organize takım halinde hareket edebilmeniz için sesli konuşma programını ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB
  • Curse Voice HAKKINDA YORUM YAZIN