Çoklu Skype Açma

Çoklu Skype Açma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.8
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.71 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.71 MB)

Birden Fazla Skype Açma Programı

Çoklu Skype Açma indir, Msn programından sonra yerine alan Skype programında da aranan özellik bir windows bilgisayarda skype açıkken ikinci skype programının açılmaması sorun teşkil etmektedir veya ihtiyacı tam karşılayamamaktadır. Çoklu Skype Açma Programı skype programının yaması olarak sizlerin ihtiyaçlarını tam görecek Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher)  tam aradığınız ihtiyacı karşşılayacaktır.

Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher)

Aynı bilgisayarda bu Multi Skype Launche programını yükledikten sonra birden fazla bir şekilde skype açabileceksiniz. Bir  arkadaşınızı veya iş konusunda ayrı skype kullana kişiler için tam çözüm yolu olan skype programının en iyi yaması oalrak internet üzerinde araa bir programdır.  Programı yüklerken Skype  programını sağ alt köşeden kapatıp yüklemeniz gerekmektedir. daha sonrasında bilgisayarınızdan  birden fazla skype programını rahatlıkla açabileceksiniz.

Çoklu skype açabilmeniz için mutlaka bilgisayarınızda yüklü olması şart olan yamadır. Kolay kurulum ve ücretsiz sınırsız hizmetiyle kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaktadır. Basit kurulum yapabilmeniz için aşağıdaki gerekli aşamaları fotoğraflara bakarak tamamlamanız gerekmektedir.

Programın Kurulum Kullanım Videosu

Çoklu Skype Açma Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Miranda IM Sohbet Miranda IM Sohbet
    İngilizceÜcretsiz2.80 MB
  • Facebook Video Sohbet Facebook Video Sohbet
    trÜcretsiz489.5 KB