Clash of Clans Clash Bot

Clash of Clans Clash Bot

Versiyon/Sürüm6.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu274 MB
ÜreticiCLASHBOT
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (274 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Clash Bot Clash of Clans Android ve iOS Hile Bot Yazılımı

Android ve iOS telefonlarda oynanan popüler oyun Clash of Clans oyununun hile programıdır. Program sayesinde oyunda çeşitli bot hileleri yaparak strateji oyununda başarılı bir yol izlemenize olanak tanıyor.

Clash of Clans Oyunu Hile Uygulaması

Uygulama sayesinde oynadığınız strateji oyununda botlar oyunda kaynak getirisi sağlayarak daha güçlü olmanıza hak tanıyor. Çeşitli madenlere ve tüm kaynaklara sahip olabilmek için itinayla çalışma gerçekleştiriyorlar. Ücretsiz olarak kullanıp indirmenizi sağlayan programın Supercell üretici firmasının bazı hileler konusunda ne yazık ki herhangi bir hassasiyeti bulunmuyor.

Clash Of Clans Clash Bot Hile Programı Clash Bot ile strateji oyununda başarılı bir oyun sergilemeniz için tasarlanmış hile programıdır. Sizin yerinize botların otomatik olarak görevleri yerine getirerek oynamalarını sağlıyor. Gelişmiş algoritması sayesinde botların çok verimli çalışarak başarılı bir yol izlemenizi sağlıyor.

Clash Bot BluStacks Seçenekleri

BluStacks yeteneğiyle Clash Bot hile uygulamasını bilgisayarınızda açarakda kullanabiliyoruz. Windows bilgisayarlarda açılmasına da şans tanıyan program yüklü olması gerekiyor. Clash Bot hile uygulamasını kullandığınızda Clash of Clans strateji oyununda banlanıp oyun dışı kalmanız konusunda tasalanmanyın herhangi bir banlanma söz konusuda değildir. Eğer çeşitli hileler yaparak oyunda başarıyı elde etmek istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken hile programıdır.

Hile Programı Ekran Görüntüleri

820 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Delta Force Xtreme 2 Delta Force Xtreme 2
  İngilizceÜcretsiz497 MB
 • SKILL: Special Force 2 SKILL: Special Force 2
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19.5 MB
 • Critical Ops Oyunu Critical Ops Oyunu
  İngilizceÜcretsiz305 MB
 • Far Cry 5 Oyunu Far Cry 5 Oyunu
  İngilizceÜcretli
 • Clash of Clans Clash Bot HAKKINDA YORUM YAZIN