Clash Of Clans Apk

Clash Of Clans Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu103 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (103 MB) Android indir APK indir

Clash Of Clans Strateji Oyunu

Clash Of Clans Apk indir, Android strateji oyunları arasında tercih edilen mobil oyundur. Clash Of Clans kendi stratejinizi ve kendi dünyanızı yarattığınız bu oyunda savaş becerilerinizin de gerçekten iyi olması gerekmektedir. Bu sayede savaşmanız ve sonuç almanız, oyunda iyi bir seviyeye gelmeniz çok daha kolay olmaktadır.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından indirilen oyun uygulaması bugün Türkiye’de de pek çok kişinin ilgi odağıdır.

Clash Of Clans Apk Oyunu İndir

Clash Of Clans oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmıştır. Cihazınızın işletim sistemi android ise birkaç dakika içinde indirip oyunu dilediğiniz gibi değerlendirebilme şansınız bulunmaktadır. Bunu yapabilmek için mobil marketten indir demeniz yeterlidir. Sonrasında aç kısmına tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Clash Of Clans oynamak istediğinizde cihaz hafızanızın iyi olması önemlidir çünkü cep telefonlarını zorlayabilen bir sistem olduğu dikkat çekmektedir.

Clash Of Clans Mobil Oyun Özellikler

Clash Of Clans Apk, dünya çapında kendini ispat etmiş binlerce oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Kendi dünyanızı yarattığınız bu oyunda askerlerinizi yetiştirmeniz, ejderhalardan barbarlara kadar kendi ordunuzu kurmanız söz konusu olmaktadır. Oyuncu klanlarına katılarak en güçlü ordunun sahibi olduğunuzu ispat etmeniz gerekmektedir. Bununla beraber 10 eşsiz birimli bu güzel oyunu tamamıyla ücretsiz şekilde oynayabilme şansınız olduğunu bilmelisiniz.

Goblin kralına karşı, düşman ordulara karşı savaşmanızı sağlayan oyunda en güçlü ve başarılı ordu sahibi olmanız amaç edinilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Satranç İnternetsiz Satranç İnternetsiz
    TürkçeÜcretsiz2,4 MB
  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB