maltepe escort

First Blood indir

First Blood indir

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuWeb
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (Web) Oyna

First Blood: Er Meydanı Online FPS Savaş Oyunu

First Blood Er Meydanı indir, Web tarayıcınız üzerinden hızlı giriş yaparak oynayabileceğiniz ücretsiz ve üç boyutlu bir shooter aksiyon ve savaş oyunudur.

First Blood oyunu Counter-Strike oyunundan sonra ülkemizde hızla yayınlan online FPS türü savaş oyunudur. First Blood Er Meydanı oyunu bir Counter-Strike benzeri oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tamamen Türkçe dil desteği ile hazırlanan bir alt yapıyla karşımıza çıkan oyunda aşina olduğunuz aksiyon ve savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirebilmek için mermi delisi yaparak onları durdurmaya çalışıyorsunuz. Online FPS savaş oyununu bilgisayarınıza yükleme yapmadan internetiniz açıkken tarayıcınız üzerinden oynayabiliyorsunuz.

First Blood Er Meydanı hızlı giriş indir yaparak indirme yapmadan oyuna kullanıcı adınızla giriş yapabilirsiniz. Oasis Games tarafından Türkçe dili ile ülkemizde yayınlanan oyun tamamen ücretsizdir. First Blood Er Meydanı oyununda takımlara ayrılıyor ve farklı modları içerisinde oyunu oynayabiliyorsunuz. En iyi grafik kalitesiyle tarayıcı üzerinde oynanabilen oyun en iyi tarayıcı optimizasyonuna sahiptir.

Online FPS aksiyon ve savaş oyununda farklı silah seçenekleri ve birden fazla harita seçenekleri bulunuyor. First Blood hızlı giriş oyunu içerisinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bıçak ve sadece bomba kullanımlarının etkin olduğu modlar bulunmaktadır. First Blood Er Meydanı hızlı giriş oyunu içerisinde istasyon, karargah, çöl ve depo gibi farklı temalar da bulunmaktadır.

First Blood Er Meydanı oyununu hemen oynamaya başlamak için hemen indir butonuna tıklayarak hızlı giriş ekranına gidebilirsiniz. Buradan hemen kaydol kısmından kullanıcı hesabı oluşturarak oyuna başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Ace Combat 7 Skies Unknown Ace Combat 7 Skies Unknown
    İngilizceÜcretsiz
  • Apex Legends Apex Legends
    İngilizceÜcretsiz64.3 MB