Clash of Clans (Android)

Clash of Clans (Android)

Versiyon/Sürüm8.212.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu59 MB
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Clash of Clans Strateji Android Oyunu Oyna

Akıllı telefon ve cihazlarla vakit geçirenlerin en çok yaptığı şeylerden biri oyun oynamaktır. Gerek online gerekse offline çok sayıda oyun bulunabilmesi mümkündür. Aralarından kendinize uygun olan oyunları seçerek indirebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Clash of Clans da bu keyifli oyunlardan bir tanesidir. En sevilen savaş strateji oyunlardan birisi olan Clash of Clans’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Clash of Clans Nedir?

Clash of Clans, Android Strateji Savaş Oyunu Supercell tarafından geliştirilip tasarlanan bir strateji oyunudur. Savaş stratejisi kategorisinde olan oyunda kendinize bir köy inşa edere, askerlerinizi eğitebilir; diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşabilirsiniz. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi ücretsiz olmasıdır. Kurduğunuz ordu ile oyuncu klanları arasında yükselerek kendi klanınızı oluşturabilirsiniz. Diğer köyleri bozguna uğratarak köyünüzün gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Clash of Clans ile Yapabilecekleriniz

Oyunda köyünüzü geliştirip yenilmesi zor bir kaleye çevirme imkânınız vardır. Ordunuzu okçular, domuz binicileri, ejderha ve büyücülerden oluşturabilirsiniz. Tüm dünya üzerindeki oyunculara karşı savaşabilir ve ödülleri kazanabilirsiniz. Diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirebilir ve daha güçlü olabilirisiniz. Köyde 18 ayrı birim oluşturabilir ve bunların seviyelerini yükseltebilirsiniz. Kurduğunuz ordu e birliklerle kendi taktiklerinizi oluşturup saldırı planları hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde planlı bir işleyiş düşmanları yenmek bakımından daha avantajlı olmanızı sağlar. Saldırı planları dışında savunmanıza da özen göstermelisiniz. Bunun için köyünüzü kule, havan topu, bomba, top, tuzak ve duvarlar kullanarak korunaklı hale getirmelisiniz.

Oyunun Ekran Görüntüsü

231 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Zombie Anarchy Zombie Anarchy
  İngilizceÜcretsiz256 MB
 • Sword of Chaos Sword of Chaos
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz322 MB
 • Brawl Stars Brawl Stars
  İngilizceÜcretsiz108 MB
 • Counter Strike Counter Strike
  İngilizceÜcretsiz284.5 MB
 • Clash of Clans (Android) HAKKINDA YORUM YAZIN