Desolation

Desolation

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Desolation Battle Royale Benzeri Aksiyon Oyunu

Desolation indir, Steam üzerinden bilgisayarınızda oynayabileceğiniz farklı özellikleri bulunan aksiyon ve savaş dolu ücretsiz battle royale oyunudur.

Hawkeye Entertainment tarafından Windows bilgisayarlar için geliştirilen Desolation oyunu gerçekci ve stratejik tabanlı bir aksiyon – savaş oyunudur. Oyun boyunca her bir oyuncu birden fazla seviye ve kusursuz bir battle royale oyunu deneyimini yaşabilecekdir.

Desolation oyununda verilen görevleri başarıyla gerçekleştirdikçe farklı bölümlere geçerek seviye atlayacaksınız. Yapımı devam eden oyunda içerik odaklı ücretli DLC veeya Mikro işlem yapılamayacağınıda hatırlatma fayda görüyorum. Farklı bir oyun atmosferi görebileceğiniz ve ilgi çekici oynanış tarzıyla Steam üzerindeki oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Yapımcılar Battle Royale oyunlarına olan ilgi ve alaka günden güne azalmasına karşın, Desolation oyunu ile farklı bir oyun ortaya çıkarmayı başarmıştır. Oyuna dair ayrıntılı bilgi edinebilmek için aşağıdaki oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • First Blood indir First Blood indir
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Apex Legends Apex Legends
    İngilizceÜcretsiz64.3 MB