Desert Operations

Desert Operations

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuWeb
ÜreticiLooki
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Web)

Desert Operations Ücretsiz Askeri Strateji Oyunu

Desert Operations indir, ücretsiz indirip web tarayıcı üzerinden online oynayabileceğiniz Türkçe dil desteği bulunan askeri savaş ve strateji oyunudur.

Online askeri strateji oyunu olan Desert Operations ile internet tarayıcı üzerinden online strateji oyunu oynamanın keyfini süreceksiniz. Looki tarafından geliştirilen ve içerisinde Türkçe dil desteği dahil 17 dil bulunan birçok ülkeden katılan askeri savaş oyunu severler tarafından büyük bir ilgiyle oynanmaktadır.

Oyunu oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz olan oyunu oynayabilmek için tek yapmanız gereken üye olduktan sonra Web tarayıcı üzerinden giriş yaparak oynayabilirsiniz. Oyun başlangıcında koskaca dünyada tek başınasınız. İlk başta küçük bir toprak parçasına sahip olup ilerledikçe daha büyük bir toprağa hükmediyorsunuz.

Desert Operations oyununda savaşın gidişatını tamamen belirlediğiniz strateji etkin rol oynamaktadır. Oyun içi online oyuncularla ittifak oluşturup arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla daha güçlü bir takım olmaya çalışıyorsunuz. Tek başınıza savaşmaktansa ittifak sağlamanızı tavsiye ediyorum.

Dünyayı yönetmeyi amaçladığınız askeri savaş ve online strateji oyununda ayrıca iyi bir diploması politikası yürütmeniz gerekiyor. Ordunuzun yönetmenin yanı sıra diğer devletler iyi bir ilişki yürütmeniz sahip olduğunuz devletin uzun ömürlü olmasında pay sahibibir. Taktiğinizi seçin ve büyümeniz için aksiyon dolu savaşlara sizlerde katılın.

257 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Desolation Desolation
  İngilizceÜcretsiz
 • Combat Arms Reloaded Combat Arms Reloaded
  İngilizceÜcretsiz5.3M
 • Tanki X Tanki X
  İngilizceÜcretsiz86.60M
 • Iron Sight Iron Sight
  İngilizceÜcretsiz
 • Desert Operations HAKKINDA YORUM YAZIN