Chrome AdBlock

Chrome AdBlock

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.6.13
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu660 KB
Üreticigundlach
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (660 KB)

Chrome AdBlock Chrome Reklam Engelleme Eklentisi

Chrome AdBlock indir, Reklam engelleme eklentisi Firefox, Chrome tarayıcı uyumlu ücretsiz olarak yükleme yapabileceğiniz güveli bir reklam engelleme eklentisidir. İnternet üzerinden gezinirken sizleri rahatsız eden reklamalara karşı Chrome, Firefox üzerinde yoğun olarak kullanılan AdBlock programının Google Chrome tarayıcısı için eklentisidir.

Reklam engelleme eklenti sayesinde Chrome tarayıcıları kullanıcıları  web sitelerindeki bütün reklamları engelleyip bloke etmektedir. İstediğiniz sayfada sizlere farklı hiç bir  reklam veya görüntü çıkmadan gezmenizi sağlayan bir programdır.

Chrome AdBlock programını istediğiniz zaman aktif istediğiniz zaman pasif hale getirip kullanabilirsiniz. Sistemizi yoran banner veya açılan sayfaları engellerken bazen işinize yarayacak reklamları görmek istediğiniz zamanlar olursa pasif hale getirip kullanabilirsiniz.

Chrome AdBlock (Reklam Gizleme Engelleme) Chrome web browser tarayıcıları için istenmeyen reklamların engellenmesini sağlayan program sayesinde tüm reklamlarda arınmış bir şekilde kolay bir kullanım aktivitesi sağlayabilirsiniz. Sınırsız ve son sürüm ücretsiz kullanımıyla tüm kullanıcıların kullanmaları için ortam sağlanmıştır. Reklam Engelleme eklentiyi kurduktan sonra otomatik olarak çalışacağını belirtelim. Programın ekran görüntüsüne aşağıdaki resimlerden bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz sitelerdeki rahatsızlık verici reklamları  engelemek için en güzel bir çözüm ortağınızdır.

google chrome indir

Chrome AdBlock Programı Ekran Görüntüsü

479 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Chromium Chromium
  TürkçeÜcretsiz90.45 MB
 • Firefox Quantum Firefox Quantum
  İngilizceÜcretsiz
 • Fengel Fengel
  TürkçeÜcretsiz40 KB
 • anonymoX anonymoX
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz456 KB
 • Chrome AdBlock HAKKINDA YORUM YAZIN