Chrome AdBlock

Chrome AdBlock

Versiyon/Sürüm2.6.13
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu660 KB
Üreticigundlach
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (660 KB)

Chrome AdBlock Chrome Reklam Engelleme Eklentisi

Chrome AdBlock indir, Reklam engelleme eklentisi Firefox, Chrome tarayıcı uyumlu ücretsiz olarak yükleme yapabileceğiniz güveli bir reklam engelleme eklentisidir. İnternet üzerinden gezinirken sizleri rahatsız eden reklamalara karşı Chrome, Firefox üzerinde yoğun olarak kullanılan AdBlock programının Google Chrome tarayıcısı için eklentisidir.

Reklam engelleme eklenti sayesinde Chrome tarayıcıları kullanıcıları  web sitelerindeki bütün reklamları engelleyip bloke etmektedir. İstediğiniz sayfada sizlere farklı hiç bir  reklam veya görüntü çıkmadan gezmenizi sağlayan bir programdır.

Chrome AdBlock programını istediğiniz zaman aktif istediğiniz zaman pasif hale getirip kullanabilirsiniz. Sistemizi yoran banner veya açılan sayfaları engellerken bazen işinize yarayacak reklamları görmek istediğiniz zamanlar olursa pasif hale getirip kullanabilirsiniz.

Chrome AdBlock (Reklam Gizleme Engelleme) Chrome web browser tarayıcıları için istenmeyen reklamların engellenmesini sağlayan program sayesinde tüm reklamlarda arınmış bir şekilde kolay bir kullanım aktivitesi sağlayabilirsiniz. Sınırsız ve son sürüm ücretsiz kullanımıyla tüm kullanıcıların kullanmaları için ortam sağlanmıştır. Reklam Engelleme eklentiyi kurduktan sonra otomatik olarak çalışacağını belirtelim. Programın ekran görüntüsüne aşağıdaki resimlerden bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz sitelerdeki rahatsızlık verici reklamları  engelemek için en güzel bir çözüm ortağınızdır.

google chrome indir

Chrome AdBlock Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    TürkçeÜcretsiz34.0 MB
  • Chrome AdBlock HAKKINDA YORUM YAZIN