CDBurnerXP

CDBurnerXP

Versiyon/Sürüm4.5.7.6623
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu6 MB
ÜreticiStefan Haglund
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6 MB)

CDBurnerXP CD Türkçe yazma programı

CDBurnerXP indir, Windows kullanıcılarına birçok farklı türde dosyalarını CD ve dvd yazma olanağı sağlayan programıdır. Cdlerinize istediğiniz kayıtları çekme imkanı bulacaksınız. İçeriği zengin, kullanımı kolay olan uygulama bunlara rağmen ücretsiz olarak sunulmuştur. Stefan Haglund’un ürettiği uygulama  6 MB’lık boyutu ile kolayca indirilip kurulabilir. Boyutu küçük olduğundan bilgisayarınızda çok yer kaplamaz.

CDBurnerXP Nasıl Kullanılır?

Basit kullanımlı bir CD yazma programı olan CDBurnerXP’yi açtığınızda karşınıza çıkacak ekranda yapabileceğiniz işlemleri görebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı son derece basittir. Bu sayfadan yapacağınız işlemi seçtikten sonra yazdırmak istediğiniz dosyayı seçip işleme başlayabilirsiniz.

Uygulama ile bilgisayarınızda olan MP3, OGG, WAV, ALAC, FLAC, WMA, APE formatındaki ses dosyalarını alarak kendinize müzik CD’si oluşturabilirsiniz. CD yazdırırken yazılacak dosyaları sürükle bırak yöntemiyle kolayca alabileceğiniz gibi Ekle butonundan da yararlanabilirsiniz. Eklenen dosyaları aynı şekilde kolayca tekrar kaldırabilirsiniz. Ayrıca veri içeriği olan diski silerek ortadan kaldırabilirsiniz.

CDBurnerXP Özellikleri Nelerdir?

CDBurnerXP, tüm türdeki diskleri yazabilmektedir. Uygulamanın çoklu dil desteği mevcuttur. Yani uygulamayı Türkçe olarak da kullanabilirsiniz. Uygulama, yazdırma işlemi bittikten sonra veri doğrulaması imkanı da sunar. CDBurnerXP ile ISO dosyalarını da yazdırabilirsiniz. CDBurnerXP uygulamasını Windows işletim sisteminin her sürümünde kullanabilirsiniz.

CDBurnerXP, USB aygıtlarla da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yazdırma işlemi sırasında işlemin durumuna yönelik detayları rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Program dahilindeki ses oynatıcı sayesinde yazdıracağınız dosyaları dinleyebilirsiniz.  Kullanımı son derece basit olan uygulamada ihtiyaç duyulacak tüm menü seçenekleri ana ekranda görünmektedir.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • CDBurnerXP HAKKINDA YORUM YAZIN