CCleaner Mac

CCleaner Mac

Versiyon/Sürüm1.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Nisan 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.9 MB) Mac indir iOS indir Android indir

Mac bilgisayar Temizleme Hızlandırma Aracı

CCleaner Mac indir, Sistem temizleyicisi hızlandırıcıprogram mac işletim sistemleri için uyumludur. Os ücretsiz sistem temizleme yüksek performans sağlayan bir araçtır. CCleaner Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarla uyum sağlayan yazılım önceden sadece windows işletim sistemleriyle çalışmaktaydı. Artık mac yazılımlarına hizmet sağlayan bilgisayarda ki gereksiz kayıtları silerek bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını sağlar. Mac bilgisayar temizleme hızlandırma programı olarak bütün gereksiz dosyaları çerezleri silen bir programdır.

CCleaner Mac

Artık sizlerde bilgisayarınızın donmadan hızlı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız hemen yazılımı  bilgisayarınıza kurun. Kurulum ve kullanımı çok basit olan yazılım her sevide ki kullanıcının basit bir şekilde kullanmasını sağlar. Bilgisayarınızdaki Gereksiz Dosya Temizleme programıdır.

Sistem Temizleme Programının Özellikleri

  • Microsoft Office, Nero ve Adobe Reader gibi programların gereksiz kalıntılarını temizler. Saydığımız yazılımların benzerlerinin de kalıntı belgelerini siler.

Sistem Temizleme Yazılımının Çalışma Mantığı

Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizledikten sonra  “Kayıt Defteri” (Registry) bölümünden ki bütünlüğü sağlayarak bilgisayarınızın çalışma perfonmasını en üst düzeye çıkmasını sağlar. CCleaner Mac programı ile ayrıca bilgisayarınız da bulunan sorunları taratma işlemi yaptırarak sorunlarınızı da çözmenizde kolaylık sağlar.

Apple Mac işletim sisteminin hiç şüphesiz ki en iyi tarama, bakım ve onarım programı olduğu sistemi yormadan çalışan bir yazılımdır.

Ccleaner Windows Sürümünü linke tıklayıp indirebilirsiniz.

CCleaner Mac Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
  • CCleaner Mac HAKKINDA YORUM YAZIN