CCleaner Mac

CCleaner Mac

Versiyon/Sürüm1.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.9 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Mac bilgisayar Temizleme Hızlandırma Aracı

CCleaner Mac indir, Sistem temizleyicisi hızlandırıcıprogram mac işletim sistemleri için uyumludur. Os ücretsiz sistem temizleme yüksek performans sağlayan bir araçtır. CCleaner Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarla uyum sağlayan yazılım önceden sadece windows işletim sistemleriyle çalışmaktaydı. Artık mac yazılımlarına hizmet sağlayan bilgisayarda ki gereksiz kayıtları silerek bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını sağlar. Mac bilgisayar temizleme hızlandırma programı olarak bütün gereksiz dosyaları çerezleri silen bir programdır.CCleaner Mac download

CCleaner Mac

Artık sizlerde bilgisayarınızın donmadan hızlı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız hemen yazılımı bilgisayarınıza kurun. Kurulum ve kullanımı çok basit olan yazılım her sevide ki kullanıcının basit bir şekilde kullanmasını sağlar. Bilgisayarınızdaki Gereksiz Dosya Temizleme programıdır.

Sistem Temizleme Programının Özellikleri

 • Microsoft Office, Nero ve Adobe Reader gibi programların gereksiz kalıntılarını temizler. Saydığımız yazılımların benzerlerinin de kalıntı belgelerini siler.

Sistem Temizleme Yazılımının Çalışma Mantığı

Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizledikten sonra  “Kayıt Defteri” (Registry) bölümünden ki bütünlüğü sağlayarak bilgisayarınızın çalışma perfonmasını en üst düzeye çıkmasını sağlar. CCleaner Mac programı ile ayrıca bilgisayarınız da bulunan sorunları taratma işlemi yaptırarak sorunlarınızı da çözmenizde kolaylık sağlar.

Apple Mac işletim sisteminin hiç şüphesiz ki en iyi tarama, bakım ve onarım programı olduğu sistemi yormadan çalışan bir yazılımdır.

Ccleaner Windows Sürümünü linke tıklayıp indirebilirsiniz.

CCleaner Mac Ekran Görüntüsü

617 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Discord Mac Discord Mac
  İngilizceÜcretsiz40.93 MB
 • Adobe Reader Mac Adobe Reader Mac
  TürkçeÜcretsiz2.34 MB
 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • CCleaner Mac HAKKINDA YORUM YAZIN