Canlı Yayın Programı Open Broadcaster

Canlı Yayın Programı Open Broadcaster

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu8.0 Mb
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.0 Mb)

Open Broadcaster Facebook Canlı Yayın Programı

Open Broadcaster indir, Facebook youtube üzerinden kolaylıkla canlı yayın yapabileceğiniz program olan Open Broadcaster ile özellikle oyun meraklıları oynadıkları oyunu facebook üzerinden canlı yayın yapmak için tasarlanmış ücretsiz yardımcı bir programdır.

Open Broadcaster programı ile ister video kayıt edebilir isterseniz canlı yayın yapabilirsiz. Program açık kaynak kodu sunmakta multimedya dosyalarınızı internet üzerinden rahatlıkla  yayınlayabilir, canlı yayın yaparkende bu dosyayı bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.
Oyun severlerin tercih etmiş olduğu  bu progam ile özellikle Facebook canlı yayın programı olarak  bilinmektedir. Program Facebook canlı yayın harici olarak, YouTube, iNSTAGIB.tv, Twitch,  DailyMotion, CashPlay, CyberGame ve Hitbox siteleri ve servisleri üzerinden de rahatlıkla canlı yayın yapabilmektedir. Open Broadcaster programı canlı yayın programı olarakta  pc kullanıcıları arasında tanımlanmaktadır.

Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Neler yapılabilir.

Program öncelikli olarak internet üzerinden  görüntülerinizi canlı olarak  yayınlamanızı sağlarken, ayrıca masaüstü video kayıt işlemi yapabilmekte, canlı yayın esnasında yayınınız bilgisayara kayıt yapabilmekte ve program sayesinde istediğiniz slayt görüntülerini oluşturabilmektesiniz. Oyun görüntünüzü facebook üzerinden canlı oalrak yayınlamadan önce program sayesinde  canlı yayınınızı nasıl görüneceğini önizleme yapabiliyorsunuz.

Open Broadcaster Canlı yayın Programı Özellikleri

-İnternet üzerinden canlı yayın
-Masaüstü video kayıt çekme
-Slayt oluşturma
-Farklı formatlarda videonuzu kayıt etme
-Kayıt esnasında Ses ve Video kalitesini ayarlama

    Benzer Programlar

  • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
    TürkçeÜcretsiz378 MB
  • Nexshot Nexshot
    İngilizce44.16 MB
  • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster HAKKINDA YORUM YAZIN