Camtasia Studio

Camtasia Studio

Versiyon/Sürüm8.6.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu251 MB
ÜreticiTechSmith
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (251 MB) Mac indir

Camtasia Studio Ekran Videosu Çekme ve Düzenleme Programı

Camtasia Studio indir, 8. versiyonu olan Windows program kullanıcıların youtube ve oyun kayıt  etmek için çok kolay ekran görüntüsü çekme ve ekran videosu kaydetme konusunda oldukça başarılı özellikler sunuyor. Camtasia Studio çektiğiniz videoları kesme, kırpma ve çeşitli video düzenleme seçenekleriyle karşılıyor.

Video Kaydedin, Kesin ve Düzenleyin

Camtasia Studio  Ekran video kaydetme programı ile ekran görüntüsü üzerinde belirlediğiniz kısmın fotoğrafını ve videosunu çekiyor. Video düzenleme rehberi sayesinde kaydedilen videolar üzerinde düzenlemeler gerçekleştirin. Video çekme işlemi bittikten sonra kaydedilen videoların ön izlemesini yapıyor ve çekimler hakkında sizlere farklı fikirler sunuyor.

Videolara Ses Nasıl Eklenir?

Program sizlere detaylı video çekme ve düzenleme ayarlarıyla tüm özelliklerini kolayca kullanmanız için ayarlanmış vaziyette karşımıza çıkıyor. Camtasia Studio video kayıtları yaparken çıkan sesleri bilgisayar mikrofonunu kullanarak videolara sesli anlatımlar ekleyebilirsiniz. Böylelikle oluşturacağınız videolar farklı ses kayıtları yaparak istenmeyen seslerden de kurtulabilirsiniz. Videoların arka planlarına kendi sesinizi kaydetmenin yanı sıra müzik ve fon müzikleride ekleyebilirsiniz.

Yüksek Kalitede Video Çeker

Profesyonel video çekme ve düzenlemenin yanı sıra çekimleri HD kalitede çekerek muazzam görüntüye sahip videolar hazırlar. Bunu yaparkende farklı dosya formatlarıyla uyumlu çalışmasından dolayı oldukça başarılı çekimleri yapar ve sıkıştırma yöntemi kullanır. Camtasia Studio kaliteli ekran videosu çekme yaptığından dolayı boyutları küçülterek az yer kaplamasını sağlar. Buna rağmen çekilen ekran görüntülerinde asla kalite düşüklüğüne sebebiyet vermez.

Program Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • XRecorder APK indir XRecorder APK indir
    ingilizceÜcretsiz15.9 MB
  • Xeoma Xeoma
    İngilizceÜcretsiz61.00 MB
  • Camtasia Studio HAKKINDA YORUM YAZIN