Camtasia Studio indir

Camtasia Studio indir

Versiyon/Sürüm8.6.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu251 MB
ÜreticiTechSmith
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (251 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Camtasia Studio Ekran Videosu Çekme ve Düzenleme Programı

Camtasia Studio kullanıcıların çok kolay ekran görüntüsü çekme ve ekran videosu kaydetme konusunda oldukça başarılı özellikler sunuyor. Çektiğiniz videoları kesme, kırpma ve çeşitli video düzenleme seçenekleriyle karşılıyor.

Video Kaydedin, Kesin ve Düzenleyin

Camtasia Studio Ekran video kaydetme programı ile ekran görüntüsü üzerinde belirlediğiniz kısmın fotoğrafını ve videosunu çekiyor. Video düzenleme rehberi sayesinde kaydedilen videolar üzerinde düzenlemeler gerçekleştirin. Video çekme işlemi bittikten sonra kaydedilen videoların ön izlemesini yapıyor ve çekimler hakkında sizlere farklı fikirler sunuyor.

Videolara Ses Nasıl Eklenir?

Program sizlere detaylı video çekme ve düzenleme ayarlarıyla tüm özelliklerini kolayca kullanmanız için ayarlanmış vaziyette karşımıza çıkıyor. Camtasia Studio video kayıtları yaparken çıkan sesleri bilgisayar mikrofonunu kullanarak videolara sesli anlatımlar ekleyebilirsiniz. Böylelikle oluşturacağınız videolar farklı ses kayıtları yaparak istenmeyen seslerden de kurtulabilirsiniz. Videoların arka planlarına kendi sesinizi kaydetmenin yanı sıra müzik ve fon müzikleride ekleyebilirsiniz.

Yüksek Kalitede Video Çeker

Profesyonel video çekme ve düzenlemenin yanı sıra çekimleri HD kalitede çekerek muazzam görüntüye sahip videolar hazırlar. Bunu yaparkende farklı dosya formatlarıyla uyumlu çalışmasından dolayı oldukça başarılı çekimleri yapar ve sıkıştırma yöntemi kullanır. Camtasia Studio kaliteli ekran videosu çekme yaptığından dolayı boyutları küçülterek az yer kaplamasını sağlar. Buna rağmen çekilen ekran görüntülerinde asla kalite düşüklüğüne sebebiyet vermez.

Program Ekran Görüntüsü

249 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Camtasia Studio indir HAKKINDA YORUM YAZIN