Cafe-X Restaurant

Cafe-X Restaurant

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.6 MB
Üreticiaykutsaka
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.6 MB)

Restaurant Cafe Müşteri Kasa Yönetim Programı

Cafe-X restaurant indir, cafe bar yönetim 1.7.8 indir, barlardan kafelere kadar birçok işletmede adisyon takibini yapabilen programlardan bir tanesidir. Birçok işletmenin tercih ettiği bu program sayesinde adisyon hatalarının yarı yarıya azaldığı dikkat çekmektedir. Tamamıyla dokunmatik ekran üzerinden kullanılan adisyon takip programı siparişin tesliminden ödeme yapılan sürecine kadar yardımcı olabilmektedir.

Cafe-X restaurant cafe bar yönetim 1.7.8, hesap takibi yapabilmek adına çok önemlidir çünkü hesap açığı, ürün kaçağı ve ürün kaybı sık yaşandığında işletmenin zararı oldukça büyük olmaktadır. Personelden kaynaklı bu hataları en aza indirebilmek için adisyon takip programı kullanmak en sağlıklı karardır.

Cafe-X Restaurant Cafe Bar Yönetim 1.7.8 Nedir?
Cafe-X restaurant tarafından hazırlanmış olan adisyon takip programı aynı zamanda sipariş takibi de sağlamaktadır. Kişi, siparişlerin doğru adrese doğru zamanda teslim edilip edilmediğini ancak bu program sayesinde kolayca öğrenebilmektedir.

Restaurant yönetim programı ile bir iş yerinde masaların her birine adisyon açılabilmektedir. Her adisyonun ana ekranda görüntüsü var olmaktadır. Grafiker başarısı yüksek olan program sayesinde masaları yakında takip etme, ne yiyip yemediklerini görme, hesaplarının ne kadar tutacağını hesaplama ve hangi personelin tahsil ettiğini kaydetme konusunda program oldukça işe yaramaktadır.

Cafe-X Restaurant Cafe Bar Yönetim 1.7.8 Özellikleri

Pek çok işletmenin güven duyarak işletmesini emanet ettiği Cafe-X, başarılı şekilde sonuç vermektedir. Bu program sayesinde; masa değişikliği yapma, stok ya da fiyat ekleme, reçetelere ürün ve miktar ilave etme, kullanıcı girme ya da kullanıcıların adımlarını kısıtlama, çift yazıcı ekleyerek kullanımı kolaylaştırma, masa ve eleman tanımı yapma gibi pek çok özelliği bir arada bulabilmek mümkündür.


Cafe-X Restaurant programı kısa süre içerisinde daha disiplinli, kontrollü ve kar elde etmeyi mümkün kılan başarılı bir programa sahip olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Cafe-X Restaurant HAKKINDA YORUM YAZIN