BitTorrent Sync

BitTorrent Sync

Versiyon/Sürüm2.3.0.239
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.46 MB
ÜreticiBitTorrent, Inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.46 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

BitTorrent Sync Dosya ve Klasörleri Senkronizasyon Etme Programı

Bilgisayarlar üzerinde yer alan tüm cihazların içeriğindeki dosya ve klasörlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıp dosyaların senkronizasyonunu ücretsiz yapmanızı sağlayan programdır. Uygulamanın yüklü olduğu cihazlarda tüm dosyalara ve klasörlere ulaşabilmek artık BitTorrent Sync sayesinde çok basit!

BitTorrent Sync1

BitTorrent Sync Programı Nasıl Kullanılır Nedir?

Tüm Windows işletim sistemlerinde çalışma aktivitesi gösteren programın kurulumu esnasında size vereceği “Secret Code” isimli şifre sayesinde kendi bilgisayarınızdaki ve diğer bilgisayarlar üzerinde yer alan dosyaları doğrudan BitTorrent Sync dosya senkronizasyon programıyla yapabilirsiniz.

Verilen kod sayesinde senkronizasyon işlemlerini kolaylaştıran başarılı ve bir o kadar da güvenli çalışma sistemiyle hareket etmektedir. Kodu birden fazla kişiyle kullanabilir arkadaşlarınızla paylaşarak ardaşlarınızında ulaşması gereken verilere doğrudan ulaşma şansı tanımış olursunuz.

Tüm dosya ve klasörlere tek bir cihazdan ulaşıp tüm işlemlerinizi hızlandırmanız için kolay kullanım ara yüzüyle tüm kullanıcılara BitTorrent Sync hitap edebilmektedir. Programı sadece bilgisayarlarda değili Mobil Android ve iOS akıllı dokunmatik cihazlarda da kullanabilirsiniz. Kullanım alanı olduça geniş ve kolay kullanılabilir yazılımdır.

Programın Ekran Görüntüsü

178 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Starburn Starburn
  TürkçeÜcretsiz15.97 MB
 • ISO2Disc indir ISO2Disc indir
  enÜcretsiz0.94 MB
 • HandBrake indir HandBrake indir
  enÜcretsiz10.00 MB
 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • BitTorrent Sync HAKKINDA YORUM YAZIN