Barkodsis Paket Servis

Barkodsis Paket Servis

Versiyon/Sürüm1.0
Lisans1.0
DilTürkçe
Dosya Boyutu69.60 MB
Üreticibarkodsis
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (69.60 MB)

Paket Servis Programı

Barkodsis paket servis programı indir, bugün en iddialı olan programlardan bir tanesidir. Basit bir market siparişinde dahi dakikalarca gecikme, zaman kaybı, hatalı teslimat yapılabilmektedir. Bu gibi olumsuzlukları en aza indirmek ve hem işletmeleri hem de müşterileri memnun etmek adına Barkodsis paket servis programı oldukça pratik bir programdır.

Kullanımı son derece kolay olan program, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla kullanırken herhangi bir zorlanma olmadan birkaç gün içerisinde siparişleri takip edebilmeniz mümkün olmaktadır. Bir sipariş takip programı olan Barkodsis sık tercih edilen, profesyonel kabul edilen programlar arasında yer almaktadır.

Barkodsis Paket Servis Programı Nedir?

Bir çeşit Barkodsis sipariş takip programı olan Barkodsis özellikle bakkal, büfe ve restoranlarda kullanılmaktadır.  Bununla beraber kullanım alanının yayılmaya başladığı tüpçülerden suculara kadar her sektörde işe yaradığı da bilinen bir gerçektir.

Bir müşteri, işletmeyi aradığı zaman Barkodsis programı varsa kayıt işlemi yapılmaktadır. Kayıt işleminin kısa süre içerisinde yapılması ve müşterinin daha sonraki siparişleri için kaydının tamamlanmış olması süreci daha hızlı geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Kayıtlı olan müşterilerin aynı zamanda hangi adreste olduğu, favori ürünlerinin neler olduğu gibi detaylar da program sayesinde kayıt altına alınabilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanmak çok daha kolay olmaktadır.

Barkodsis Paket Servis Programı Özellikleri

Kullanımı son derece basit olan Barkodsis programı, eş zamanlı sipariş alımı konusunda da yardımcı olmaktadır. Birkaç kişi aynı zamanda sipariş verirken bu program sayesinde zaman kaybetmeden tüm müşterilerle ilgilenebilmek de mümkündür.

Ödemeleri farklı şekillerde kabul etmeyi sağlayan sipariş takip programı, işletmenin kontrollü şekilde para kazanmasına da yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz gibi yemek çeki gibi alternatifleri de değerlendirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Barkodsis Paket Servis HAKKINDA YORUM YAZIN