Aybit Paket Servis Programı

Aybit Paket Servis Programı

Versiyon/Sürüm8.2.1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.9 MB
ÜreticiAtılım Yazılım
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15.9 MB)

Bütün paket siparişleriniz hızlı kolay bir şekilde yöneltme programı

Aybit paket servis programı indir, işletme sahiplerinin işini kolaylaştıran son derece profesyonel programlardan bir tanesidir. Fast food işletmelerine sahip olan ve sipariş yoğunluğu nedeniyle devamlı kargaşa yaşayan kişiler bu program sayesinde her şeyi yoluna koyabilmektedirler.

Fast food satışı yapan adresler çoğu zaman sipariş alımı kargaşası nedeniyle sorun yaşayabilmektedirler. Telefonla basit şekilde sipariş aldığını düşünen ancak bir nedenden hatalı alan ya da teslimatla ilgili problem yaşayan kişiler ne yazık ki kötü bir nam salmaktadırlar. Buna engel olabilmek için Aybit paket servis programı kullanımı önerilmektedir.

Aybit Paket Servis Programı

Aybit için net bir tanım yapmak gerekirse otomasyon programı denilebilmektedir. Programı kullanan işletmelerde ne çalışan konusunda sorun meydana gelmekte ne de hatalı adım atılmaktadır. Bu bakımdan hem zamandan hem de enerjiden tasarruf imkânı tanımaktadır. Programın müşteri tanıma özelliği sayesinde daha önce verilmiş siparişler üzerinden müşteriler kayıt altına alınmakta ve adreslerinden numaralarına kadar her bilgi sunulmaktadır. Bu otomasyon paket servis programı sayesinde paket servis dezavantajdan avantaja dönmektedir.

Aybit Paket Servis Programı Avantajları

Aybit paket servis programı kullanılan işletmelerde en büyük avantaj mutfak takibi yapabilmektir. Mutfağa gönderilmiş olan siparişleri adisyon yazıcısı haricinde konulacak bir ekran sayesinde kolayca görüntüleyebilmek, siparişin ne durumda olduğunu basit şekilde anlayabilmek mümkün olmaktadır.

Programı tercih eden firmalar toplu sms gönderme avantajından da yararlanabilmektedirler. Kısa sürede tüm müşterilere toplu sms gönderilerek kampanyalardan haberdar edilebilme şansı sunulmaktadır. Bu sayede tüm müşteri kitlesine aynı anda ulaşma fırsatı tanınmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, az personel ile daha fazla iş çıkarma ve kaliteli hizmet sunma bakımından Aybit paket servis programı sayesinde çok büyük iş çıkarabilmektedir. Bu programla zaman verimli şekilde değerlendirilebilmektedir.


    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Aybit Paket Servis Programı HAKKINDA YORUM YAZIN