Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag

Versiyon/Sürüm6.1.2.0
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu7.14 MB
ÜreticiAuslogics Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.14 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayar Performans Yükseltme Ve Dosya Birleştirme

Pogramın NTFS,Fat 16 ve FAT 32 dosya sistemlerini kullanan sabit diskleri ücretsiz ve hızlı bir şekilde birleştirmeyi sağlar.

Auslogics Disk Defrag logo

Auslogics Disk Defrag

Disk Birleştirme Programı kolay kullanabilir olması kullanıcı dostu olduğunu göstermektedir. Basit bir arayüzü vardır ve her düzeyde ki kullanıcının aktif bir şekilde kullanmasını sağlar. Auslogics Disk Defrag Xp,vista ve windows 7 gibi işletim sistemleriyle uyum sağlayabilir yalnız kullanmış olduğunuz windows işletim sistemi güncel olup olmadığına özen göstermelisiniz çünkü bazı aksaklıklar yaşanabilir eğer güncel değilse.

Çalışma Sistemi

Disklerinizi basitçe birleştirme sırasında Auslogics Disk Defrag uygulaması size birleştirdiğiniz dosyalar hakkında bilgiler verir ve en iyi şekilde bilgi sahibi olmanızı sağlar. Uygulamayı kullanmayı başladıktan sonra her birleştirdiği dosya hakkında sizlere rapor verebilecektir.

Bilgisayarınızın eskisinden daha hızlı çalıştığını en iyi şekilde hissedebilmenizi sağlayacak olan yazılım işletim sisteminizi hızlı çalıştırcak gücüne güç katacaktır. Bilgisayarınızın perfonmansını en iyi çalışır halde artış göstermesi sizleri şaşırtmasın. Çünkü her geçen gün geliştirilen uygulama bilgisayarınızın bellek kullanımını da en aza indirgeyerek en iyi perfonmansı sağlayabileceksiniz.

Son güncellemeleriyle birleştirme algoritmasında işlem hızı artırılmış ve @ konumunda geliştirilmiştir. Dosyalarınızın birleştirme esnasında temporary ismiyle adlandırılan geçici dosyalarınızı kaldırır. Böylece bilgisayarınız da gereksiz dosyalardan kurtulmuş olur. Kaynak kullanım ayarları özgürlüğünü de sağlayan uygulama (high,low ve normal) yani hızlı,basit ve normal disk birleştirme ayarlamalarını da yapmanıza olanak sağlamaktadır. İleri tarihli birleştirme yapabileceğiniz uygulamada optimize seçeneklerinden seçerek ayarlamalar yapabilmektesiniz.

Dosyalarınızın tüm detaylarını sizlere belirtir yani dosya uzantı isimlerini veya dosya isimlerini belirterek sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlar. Auslogics Disk Defrag (Disk Birleştirici) bilgisayarınızda çalışma aktivitesi gösterirken arka planda çalışabilerek işlem yapma hızınızı kolaylaştırmış olur. Windows işletim sistemlerinde windows gezgini faaliyetleriyle ve bir çok yeni güncellemelerle bizlere en iyi hizmeti sağlar. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar diler ve her türlü görüşlerinizi şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Bilgisayar disklerini birleştirme ve bölme işlemlerinde kullanılan programı windows işletim sistemi kullanan tüm kullanıcılar en son sürüm güncellemesiyle çıkan özelliklerinden faydalanabilirler. Kurulum işlemi yapılırken çekilen ekran fotoğraflarını inceleyerek gereken ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

Auslogics Disk Defrag Programı Ekran Görüntüsü

156 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Auslogics Disk Defrag HAKKINDA YORUM YAZIN