Audio CD Burner Studio

Audio CD Burner Studio

Versiyon/Sürüm6.0
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu2.7.MB
ÜreticiManiacTools
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.7.MB)

Audio CD Burner Ses CD Oluşturma Yazma Programı

CD oluşturma programı arayışındaysanız ve uygulamadan pek çok şey bekliyorsanız; Audio CD Burner Studio programını bilgisayarlarınıza indir yapmalısınız. Ses CD’leri hazırlamak için tasarlanan programın üreticisi Maniac Tools’tur. Düşük fiyatıyla ihtiyacı olan herkes rahatlıkla Audio CD Burner Studio’yu edinebilir.

Audio CD Burner Studio Özellikleri Nelerdir?

Bir CD oluşturma programından beklenen pek çok özellik uygulamada mevcuttur. Uygulama Türkçe dil desteği olmadan, İngilizce olarak sunulmaktadır. Programın deneme sürümü ücretsizken; tam versiyon için yaklaşık 40 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir. Audio CD Burner Studio’nun 2,6 gibi düşük bir boyutu vardır. Bilgisayarda yer kaplamaz ve indirme işlemi uzun sürmez. Ses CD’si oluşturma yazma basit ara yüzü sayesinde CD yakma uygulamalarını bilmeyenler bile rahatlıkla kullanabilir.

Uygulama ile WMA, Wav ve MP3 dosyalarını CD’ye yazabilirsiniz. CD-Text ile yazabilme ve CD-RW silebilme şansına da sahipsiniz. Uygulamanın en avantajlı detayı taşı-bırak özelliğini desteklemesidir.

Audio CD Burner Studio Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için öncelikle deneme sürümünü ya da full versiyonunu edinmelisiniz. Kısa süren indirme işleminden sonra uygulamayı saniyeler içinde kurabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra CD hazırlama aşamasına geçebilirsiniz.

Tek bir tıkla ses CD’si elde edebileceğiniz uygulamada müzik dosyalarınızı programa doğru taşımanız ya da ekle seçeneği ile manüel olarak eklemeniz yeterli olacaktır. Dilediğiniz ses dosyalarını programa tanıttıktan sonra Burn yani Yak butonunu tıklayarak CD yakma işlemini başlatabilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • Audio CD Burner Studio HAKKINDA YORUM YAZIN