Audio Cd Burner

Audio Cd Burner

Versiyon/Sürüm7 Plus
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu7.81 MB
ÜreticiMagic Video Software Inc
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.81 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Audio Cd Burner Müzik CD

Arabanızda veya bilgisayar sürücüsüne diskinizi takıp müzik dinlemek için Audio Cd Burner ile Track müzik çekme işlemini kolaylaştıran programdır. CD ve DVD içerisine .wma, wav, wma ve mp3 formatına sahip müzik dosyalarını disk üzerine istediğiniz müziği çekmenizi sağlar.

CD Müzik çekme programı (Audio Cd Burner) ile bilgisayarınızda kayıtlı olan müzik dosyalarını track cd çekmek için disk üzerine şarkıları yazdırma aktivitesini göstermektedir. İnternet ortamında birçok müzik çekme programı mevcuttur lakin kullanıcılar bazılarını kullanmakta bir takım sıkıntılar yaşayabiliyor. Track CD çekme programının kolay kullanılabilir ara yüz ekranı sayesinde tüm kullanıcılar rahat kullanım aktivitesine sahip olacaklardır.

CD Çekme Nasıl Yapılır?

Audio Cd Burner programıyla şarkıları CD üzerine track olarak yazdırmak için gerekli dosyaları bilgisayarımızdan seçmekle başlıyoruz. Daha sonraki aşamada Write Disc linkini seçerek MP3 formatındaki müziklerinizi CD ortamında çalması için kayıt yapma işlemi başlamış bulunuyor.

Not: Programı ücretsizdir ve sınırsız kullanım hakkına sahip olabilmeniz için kurulum aşamasında Audio Cd Burner kodu: MGCB5944416 girerek 30 gün kullanım deneme süresine girmemiş oluruz.

Programın Ekran Görüntüsü

259 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Starburn Starburn
  TürkçeÜcretsiz15.97 MB
 • ISO2Disc indir ISO2Disc indir
  enÜcretsiz0.94 MB
 • HandBrake indir HandBrake indir
  enÜcretsiz10.00 MB
 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • Audio Cd Burner HAKKINDA YORUM YAZIN