Angel Assistance Cafe Restoran Programı

Angel Assistance Cafe Restoran Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.3
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.50 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.50 MB)

Windows Cafe Restorant Adisyon Sipariş takip Programı

Angel Assistance Cafe Restoran Programı indir, son dönemlerin en popüler cafe restorant takip Windows programlarından bir tanesidir. Restoran sahiplerinden biri olarak, işletmenizde her şeyin daha disiplinli, daha planlı ilerlemesini isterseniz Angel assistance restaurant programı 2.3 size yardımcı olabilecek tüm niteliklere sahiptir. Küçük, büyük fark etmeksizin tüm işletmelerin en favori otomasyon programı olarak kullanıldığı görülmektedir.

Angel Restoran otomasyon programına sahip olan kişiler, işyeri görüntülerini akıllı telefonlarında grafik biçiminde görebilmektedirler. Bu şekilde masa düzeni, oturma planı, numaralar, adisyon sistemi ile mekânın işleyiş tarzına daha kolay hâkim olunabilmektedir.

Angel Assistance Restaurant Programı 2.3 Nedir?

Angel assistance restaurant programı 2.3, bir çeşit otomasyon programıdır. Eski usul olarak kabul edilen elle adisyon tutma, personelle sipariş takibi yapma durumları artık program sayesinde kolayca yapılabilmektedir. Çok zaman kaybetmeden hızlı şekilde sonuç almak istediğinizde bu program oldukça yardımcı olabilmektedir.

Angel cafe programı personel sayısını azaltarak yalnızca birkaç kişiyle mekânın işletimini kolayca döndürebilmeniz mümkündür. Program hem adisyon işlemlerini hem siparişleri hem de müşteri memnuniyetini kazanan, pratik şekilde yoluna koyan bir sisteme sahiptir. Bu bakımdan personel hatası nedeniyle ortaya çıkan aksiliklerin neredeyse hiçbiri programda görülmemektedir.

Angel Assistance Restaurant Programı 2.3 Özellikler

Angel otomasyon programı birbirinden farklı niteliklerde hazırlanıp piyasada sunulmaktadır. Siz işletmeniz için hangisini tercih ederseniz onu satın alma hakkına sahip olursunuz. Programla birlikte hızlı sipariş alma sorununa çözüm bulabilmeniz mümkündür çünkü bu program siparişleri kayıt altına alma özelliğine sahiptir.

Sipariş vermek isteyen müşteri bir kez aradığı zaman otomasyon programı onu kayıt altına almakta ve bir sonraki aramasında adresini, cep telefonunu ekrana yansıtmaktadır. Bununla beraber alınan siparişlerin hazırlık sürecinden teslim sürecine kadar takip edebilmeniz de mümkün olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Restaurant & Cafe Takip Restaurant & Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Angel Assistance Cafe Restoran Programı HAKKINDA YORUM YAZIN