Adobe Reader Mac

Adobe Reader Mac

Versiyon/Sürüm10.1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.34 MB
Üretici
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.34 MB)

Mac Uyumlu Pdf Okuyucu

Adobe Reader mac indir, pdf ile yakından ilgisi olan herkesin kullandığı bir programdır. Mac tabanlı olarak çalışan Pdf okuyucu pdf dosyalarınızı koruma altına almak, güvenlikli şekilde kullanmak isterseniz Adobe Reader programını indirip kurmanız gerekmektedir. Basit bir arayüzü olduğu için hemen herkes tarafından rahatlıkla anlaşılabilmektedir.

Adobe Reader programı mac işletim sistemine sahip cihazlar için uyumlu bir programdır. Kurulumunu sağladıktan sonra dilediğiniz tüm pdf dosyaları için kullanabilmeniz mümkündür. Mac işletimi ile çizimler, elektronik tablolar, mailler ve müzik dosyaları pdf formatında çok daha hızlı şekilde açılabilmektedir.

Adobe Reader Nedir?

Adobe Reader için pdf programı tanımı yapılabilmektedir. Bu program sayesinde pdf dosyalarını yazabilir, saklayabilir ya da dilediğiniz gibi güvenlikli şekilde paylaşabilirsiniz. Oldukça basit bir arayüzü olan program, istediğiniz tüm dosyaları pdf içerisinde güvenle göstermektedir.

Piyasada pek çok pdf programı bulunsa da Adobe Reader dünya genelinde en çok kullanılan programlar arasında yer almaktadır. Binlerce kişinin memnun kalması hem hızlı hem de güvenli bir hizmet sunmasına dayanmaktadır. Siz de cihazınızda başarılı bir pdf programına ihtiyaç duyarsanız Adobe Reader mobil programını indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB