Adobe Photoshop CS6 mac

Adobe Photoshop CS6 mac

Versiyon/Sürüm13.0.6
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu129.3MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (129.3MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Mac Bilgisayarlar için Adobe Photoshop CS6

Adobe Photoshop CS6 download MAC işletim sistemi için geliştirilmiş Profesyonel resim ve video düzenleme programı ile artık resimlerinizi ve videolarınızı kaliteli bir şekilde düzenlemek istiyorsanız bu yazılıma bedava sahip olabilirsiniz. Her düzeyde ki kullanıcının kolayca kullanabileceği yazılım fotoğralarınız üzerinde değişiklikler yapmanızı kolaylaştırır. MAC Resim Video Programı son sürümü ile geliştirilen yazılım artık sadece windows işletim sistemlerinde uyumlu çalışmayı Mac işletim sistemine sahip kullanıcılarımızda kullanacaklar. Yazılımın yeni sürümüyle gelen yeni özellikte video düzenleme videolarınız üzerinde değişilikler yapabilmenizi sağlayacaktır.

Video Üzerinde ki Özellikleri

 • Renklendirme yapabilir.
 • Videolarınızı istediğiniz gibi düzenlersiniz.
 • Video geçiş hızlarını ayarlamanızı sağlar.
 • Video ton ayarlarını yaparak daha güzel görüntüler sağlar.
 • Animasyonlarla çok farklı bir videolar geliştirirsiniz.
 • Hem fotoğraflar üzerinde hemde videolar üzerinde yepyeni tasarımlar oluşturur.

Adobe Photoshop CS6 (mac)

CS6 son sürümüyle geliştirdiği Grafik Motoruyla “Mercury” sayesinde daha pratik bir şekilde çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Bir çok kullanıcısı olan bu photoshop yazılımı yepyeni grafik motoruyla tasarlanması üzerine ortaya yepyeni videolar ve fotoğraflar meydana gelmesini sağlamaktadır. “Pacth” diye adlandırılan bu araçta yeni sürümüyle geliştirilmiş bir çok yeni özellik eklenmiştir.

CS6 Mac ile kullanıcıların nerdeyse ilk kullanacağı en çok tercih edeceği araç konumuna gelmiştir. Yazılım deneme sürümü olup uygulamayı sevdiğiniz taktirde anasayfasından makul bir fiyata satın alabileceksiniz. Artık sizlerde fotoğraflarınız üzerinde farklı görünüm sağlamak istiyorsanız bu tasarım uygulamasına hemen sahip olabilirsiniz. Www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar dilemektedir.

Adobe Photoshop CS6 yazılımını kurduktan sonra Adobe ID başlığında bir ekran gelecek ve sizin kayıt olma işlemini bu alanda gerçekleştirebileceksiniz. Yazılım bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden çalışma faaliyeti gösterir bilgisayarınız perfonmansında da herhangi bir düşme göztermeksizin çalışır.

Videolarınıza ve resimlerine yepyeni efektler verebileceğiniz yazılım profesyonel bir şekilde çalışma faaliyeti gösterir. Yazılım en ince detayına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Resimlerinize saydamlık özelliği,yeni renkler verebilme,kırpma, büyüklük,küçüklük ,genişlik ve piksel ayarını en kaliteli bir şekilde ayarlamanıza imkan sağlayacak eşssiz bir yazılımdır.

Önemli Not: Program Mac Apple işletim sistemi uyumlu olup son sürüm 2016 güncellemesi yapılmıştır. Yalnız Adobe CS6 yüklenmeden önce mutlaka Adobe ID sistemine kayıt olup kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor.

Adobe Photoshop CS6 (mac) Ekran Görüntüsü

3075 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • ChocoFlop (Mac) ChocoFlop (Mac)
  ingilizceÜcretsiz2.87 MB
 • Boot Camp Mac Boot Camp Mac
  ingilizceÜcretsiz199 MB
 • Adobe Photoshop CS6 mac HAKKINDA YORUM YAZIN