Action Ekran Kaydedici

Action Ekran Kaydedici

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.25.3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (18 MB)

Action Ekran Kayıt Video Çekme Programı

Action Ekran Kaydedici indir, Windows masaüstü ekranında, oyunda ve birçok programda yer alan görüntülerin ekran videosunu ve ekran görüntüsü çekme programıdır. Diğer ekran fotoğrafı çekme programlarına nazaran sistem donanımını daha az yoran hızlı performans ile ücretsiz hizmet vermektedir.

HD Ses, Fotoğraf ve Video Kaydeder

Action Ekran Görüntüsü Çekme Alma Programı ile HD video çekip YouTube gibi video kanallarında paylaşabilir. Bunu yanı sıra oldukça kalitesi ses kayıtları yaparak kalitesinden asla ödün vermez. Ekran görüntü fotoğrafları görselde gözüktüğü üzere istediğiniz veya sevdiğiniz kareyi çeker ve kaydeder. Action programı ilevideo kayıtları esnasında saniye başına FPS adedi, ekran görüntüsü kare sayısı, oyun ve masa üstü çekimleri için farklı seçeneklerle ekran görüntüsü alma olanağı tanımaktadır.

Sosyal Medya Desteği

Ekran Görüntüsü alma ve ekran kaydedici programı Action çeşitli sosyal medya araçlarıyla sosyal medya paylaşım desteğinide eksik etmemiştir. Facebook, Instagram, YouTube ve diğer sitelerde hazırladığınız videoları ve çektiğiniz ekran görüntülerini paylaşmanıza izin verir.

Action Ekran Kaydedici Ekran Resimleri

    Benzer Programlar

  • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
    TürkçeÜcretsiz378 MB
  • Nexshot Nexshot
    İngilizce44.16 MB