Action

Action

Versiyon/Sürüm3.9.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu75.8 MB
ÜreticiMirillis Ltd.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (75.8 MB)

Action Ekran Kayıt Video Çekme Programı

Action indir, Action Ekran Kaydedici Windows masaüstü ekranında, oyunda, programlarda görüntülerin ekran videosunu ekran görüntüsü çekme programıdır. Diğer ekran fotoğrafı çekme programlarına nazaran sistem donanımını daha az yoran hızlı performans ile ücretsiz hizmet vermektedir.

HD Ses, Fotoğraf ve Video Kaydeder

Action Ekran Görüntüsü Çekme Alma Programı ile HD video çekip YouTube gibi video kanallarında paylaşabilir. Bunu yanı sıra oldukça kalitesi ses kayıtları yaparak kalitesinden asla ödün vermez. Ekran görüntü fotoğrafları görselde gözüktüğü üzere istediğiniz veya sevdiğiniz kareyi çeker ve kaydeder. Action programı ilevideo kayıtları esnasında saniye başına FPS adedi, ekran görüntüsü kare sayısı, oyun ve masa üstü çekimleri için farklı seçeneklerle ekran görüntüsü alma olanağı tanımaktadır.

Action Sosyal Medya Desteği

Ekran Görüntüsü alma ve ekran kaydedici programı Action çeşitli sosyal medya araçlarıyla sosyal medya paylaşım desteğinide eksik etmemiştir. Facebook, Instagram, YouTube ve diğer sitelerde hazırladığınız videoları ve çektiğiniz ekran görüntülerini paylaşmanıza izin verir.

Action Ekran Kaydedici Ekran Resimleri

    Benzer Programlar

  • XRecorder APK indir XRecorder APK indir
    ingilizceÜcretsiz15.9 MB
  • Xeoma Xeoma
    İngilizceÜcretsiz61.00 MB
  • Action HAKKINDA YORUM YAZIN