A SMS

A SMS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu495.5 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (495.5 KB)

Bilgisayardan Mesaj Gönderme Programı

Bilgisayardan Mesaj sms gönderme programı olan A sms programını bilgisayarınıza indir işlemi yaptıktan sonra ücretsiz herkese mesaj gönderebilirsiniz. Cep mobil sms gönderme programının kullanımı çok basit olan bu yazılımda arkadaşlarınıza ve çevrenizdeki akrabalarınızla sorunsuz bir şekilde haberleşmeyi sağlayabilirsiniz. Evinizde işyerinizde bilgisayar başındayken cep telefonuna ihtiyaç duymadan sınırsızca A SMS programı sayesinde bilgisayardan ücretsiz olarak mesajlar atabilirsiniz.

A SMS indir

A SMS

Kullanım sırasında veya mesaj gönderme sırasında herhangi bir ücret talep etmez kullanımı Türkçe olmasıda kullanıcılara büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kullanım arayüzü çok basit olduğundan dolayı da asla zorlanmadan işlev gösterebileceksiniz.

A SMS 1.1 download ettiğinizde yalnızca Türkiye’de bulunan Türk asıllı cep numaralarına mesaj gönderebileceksiniz. Mesaj gönderim sırasında göndereceğiniz numarayı kontrol ettikten sonra mesaj atabilecek ve her 60 saniye de bir mesaj atma yetkinizi bulunacaktır. Başarılı yazılım sayesinde gönderdiğiniz ücretli smslerden kurtulabileceksiniz.

Sadece toplu sms gönderme yetkisi olmayan ve kişi listesi oluşturma hakkı tanımayan uygulamadır. Durmaksızın sevglinizle veya çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızla gece gündüz demeden mesajlaşabilirsiniz.

Mesaj gönderme esnasında 60 saniyelik gecikmenin nedeni yabancı kaynaklı sunucular üzerinde oluşabilecek hataları engellemek amacıyla bekletilmektedir. Bir diğer avatajını da söylecek olursak kimliğiniz belirtmeden güvenli bir şekilde iletişim yapmanızı sağlacak uygulama ne kadar güvenilir olduğunu da bizlere gösterebilmektedir. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli mesajlaşmalar dilemektedir.

Programın Kurulum inceleme Videosu

Programı bilgisayarınıza nasıl yükleyeceğiniz hakkında video çekimi yapılarak bilgi sahibi olmanız sağlanmış olup programın nasıl kullanılması gerektiği hakkında da bilgi verilmiştir. Tüm kullanıcılarımız programdan daha iyi bir şekilde faydalanabilmek için video çekimini mutlaka izlemelerini tavsiye ediyoruz.

A SMS Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB