Dokunmatik sipariş

Dokunmatik sipariş

Versiyon/Sürüm
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.85 MB
ÜreticiTutku Yazılım
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18.85 MB)

Restaurant Cafe gibi Yerlerde Dokunmatik Adisyon Takip Programı

Tutku dokunmatik sipariş takip programı indir, siparişlerin masadan ya da evden sisteme yansımasına yardımcı olan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde siparişlerde gecikme ya da herhangi bir aksama meydana gelmeden sağlıklı şekilde sürecin tamamlanması sağlanabilmektedir.

Tutku yazılım firması tarafından hazırlanan dokunmatik sipariş sistemi takip programı (tutku), paket servis işi yapan işletmelerin hızlı şekilde sonuç almasına yardımcı olmaktadır. Hem sürecin daha pratik ve profesyonel devam etmesi hem de siparişleri sıcağı sıcağına teslim etmeyi sağlaması çok büyük bir avantaj olarak bilinmektedir.

Dokunmatik Sipariş Takip Programı (Tutku) Nedir?

Tutku yazılım tarafından hazırlanan sipariş takip programı, arayan numarayı kaydetme temeline oturtulmaktadır. Bir kez yapılan görüşme neticesinde arayan müşteri, kayıt altına alınmakta ve hızlı şekilde onay verilmektedir. Bu sayede siparişleri tanımlamak, arayan müşterinin daha önceki siparişlerinin neler olduğunu bilmek çok daha kolay olmaktadır.

İşletmenin 5-6 personelle yapabildiği işleri tek başına gerçekleştirebilen program bu sayede fazla masrafları da eksiltmiş olmaktadır. Daha mekanik daha profesyonel ve çok daha akılcı adımlar atmayı mümkün kılmaktadır.

Çoğu zaman restoran, büfe, bakkal, market, su ve tüp firmaları tarafından kullanılan Dokunmatik sipariş takip programı bununla beraber taksiciler tarafından da kullanılmaya başlamaktadır. Özellikle takside çok büyük kolaylık sağladığı bilinmektedir.

Dokunmatik Sipariş Takip Programı (Tutku) Özellikleri

Tutku tarafından hazırlanan dokunmatik sipariş sistemi programında hiçbir şekilde zorlanma yaşamanıza izin verilmemektedir. Aksine destek her zaman verilmektedir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ilk 1 yıllık aidatı ödemeniz istenmemektedir. Programın yeni versiyonu çıktığında tamamıyla ücretsiz şekilde temin edebilmeniz mümkündür.

Program satın alındıktan sonra 3 ayrı bilgisayarda da kullanım hakkınız bulunmaktadır. Satın alma işlemini 12 aylık taksitlere bölerek gerçekleştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Dokunmatik sipariş HAKKINDA YORUM YAZIN