SpeedyFox

SpeedyFox

Versiyon/Sürüm2.0.15.96
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.47 MB
ÜreticiCrystalIdea Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.47 MB)
105 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Firefox hızlandırıcısı Olan yazılımı

Mozilla Firefox her ne kadar çok kullanılan bir tarayıcı olsada ve en hızlı olma tarayıcı özelliğine sahip olsada kullanımından bir süre sonra hızını yavaşlamasının görüldüğü bunun sebebiyse bir çok profil kayıtlarını tutmuş olmasından kaynaklandığı bilinmektedir. Mozilla Firefox hızlandırıcı programı sayesinde  tarayıcınızın ne kadar hızlandığına sizlerde şaşıracaksınız.

SpeedyFox

Yavaşladığını nasıl anlarız peki bu mozilla’nın ilk açılması için tıkladığınızda çok beklettiğini görebileceksiniz. Buda databese’in gitgide yavaşlamasını açılma hızının değişmesine sebep olmaktadır. Bu problem günden güne artış göstermesiyle SpeedyFox uygulamasının gün yüzüne çıkmasıyla Firefox’un yapmış olduğu profil ve parola gibi kayıtların tutulmasını sağlayarak Mozilla Firefox’un eski hızına kavuştuğunu görebileceksiniz.

SpeedyFox

SpeedyFox Download ettiğiniz de sizlerden bilgisayarınıza kurmanızı gerektirmeden çalışma aktivitesi göstereceğini görebileceksiniz. Hiç bir kaydınıza veya hiç bir verilerinize zarar vermeden çalıştığını görebileceksiniz. Tamamen ücretsiz hizmet veren yazılımın  SQLITE ile uyum sağlaması da gözler önünden kaçmamaktadır. Yani firefox’un kayıt altında tuttuğu databaseleri ve diğer bir çok ayarı kaydetme işleminizi sorunsuzca yapabilmektedir. Bunları yapmadığı zaman yavaş hareket ettiğinizi ve bilgisayarımızın Ramını şişirdiğini böyleliklede yavaş hareket ettiğini görebileceksiniz.

Verilerinizi hiç bir şekilde herhangi bir kayıp yaşanmadan verilenizi birleştirme görevini üstlenmektedir. Sizler eğer ki sürekli bilgisayar başındaysanız sıklıkla kullanabilirsiniz lakin bilgisayarı az kullanan kullanıcılarımız ise haftada 2 veya 3 defa kullanabilirsiniz. www.indirson.com site ekibimize her türlü soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

SpeedyFox Mozilla Firefox eklentisi sayesinde tarayıcınızın üstün performansda hizmet verdiğini görebileceksiniz. Tüm kullanıcılar ücretsiz download edip kullanabilirler. Artık tarayıcınızın iki daha hızlı çalışmasını istiyorsanız hemen programı indirmenizi tavsiye ediyorum.

Programın Kurulum Videosu

105 kez indirildi

Benzer Programlar

 • cFosSpeed cFosSpeed
  enDeneme Sürümü4.98 MB
 • Throttle Throttle
  enDeneme Sürümü3.07 MB
 • Ares Galaxy Turbo Booster Ares Galaxy Turbo Booster
  enÜcretsiz3.94 MB
 • Internet Speed Booster Internet Speed Booster
  enÜcretsiz4.75 MB
 • SpeederXP SpeederXP
  enDeneme Sürümü1.2 MB
 • Internet Turbo Internet Turbo
  İngilizceDeneme Sürümü2.2 MB
 • SpeedyFox HAKKINDA YORUM YAZIN