SpeedyFox

SpeedyFox

Versiyon/Sürüm2.0.15.96
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.47 MB
ÜreticiCrystalIdea Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.47 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Firefox hızlandırıcısı Olan yazılımı

Mozilla Firefox her ne kadar çok kullanılan bir tarayıcı olsada ve en hızlı olma tarayıcı özelliğine sahip olsada kullanımından bir süre sonra hızını yavaşlamasının görüldüğü bunun sebebiyse bir çok profil kayıtlarını tutmuş olmasından kaynaklandığı bilinmektedir. Mozilla Firefox hızlandırıcı programı sayesinde  tarayıcınızın ne kadar hızlandığına sizlerde şaşıracaksınız.

SpeedyFox

Yavaşladığını nasıl anlarız peki bu mozilla’nın ilk açılması için tıkladığınızda çok beklettiğini görebileceksiniz. Buda databese’in gitgide yavaşlamasını açılma hızının değişmesine sebep olmaktadır. Bu problem günden güne artış göstermesiyle SpeedyFox uygulamasının gün yüzüne çıkmasıyla Firefox’un yapmış olduğu profil ve parola gibi kayıtların tutulmasını sağlayarak Mozilla Firefox’un eski hızına kavuştuğunu görebileceksiniz.

SpeedyFox

SpeedyFox Download ettiğiniz de sizlerden bilgisayarınıza kurmanızı gerektirmeden çalışma aktivitesi göstereceğini görebileceksiniz. Hiç bir kaydınıza veya hiç bir verilerinize zarar vermeden çalıştığını görebileceksiniz. Tamamen ücretsiz hizmet veren yazılımın  SQLITE ile uyum sağlaması da gözler önünden kaçmamaktadır. Yani firefox’un kayıt altında tuttuğu databaseleri ve diğer bir çok ayarı kaydetme işleminizi sorunsuzca yapabilmektedir. Bunları yapmadığı zaman yavaş hareket ettiğinizi ve bilgisayarımızın Ramını şişirdiğini böyleliklede yavaş hareket ettiğini görebileceksiniz.

Verilerinizi hiç bir şekilde herhangi bir kayıp yaşanmadan verilenizi birleştirme görevini üstlenmektedir. Sizler eğer ki sürekli bilgisayar başındaysanız sıklıkla kullanabilirsiniz lakin bilgisayarı az kullanan kullanıcılarımız ise haftada 2 veya 3 defa kullanabilirsiniz. www.indirson.com site ekibimize her türlü soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

SpeedyFox Mozilla Firefox eklentisi sayesinde tarayıcınızın üstün performansda hizmet verdiğini görebileceksiniz. Tüm kullanıcılar ücretsiz download edip kullanabilirler. Artık tarayıcınızın iki daha hızlı çalışmasını istiyorsanız hemen programı indirmenizi tavsiye ediyorum.

Programın Kurulum Videosu

219 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
  İngilizceÜcretsiz572 KB
 • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
  İngilizceÜcretsiz1.55 MB
 • Clean Master Clean Master
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • Simple Net Speed indir Simple Net Speed indir
  İngilizceÜcretsiz601 KB
 • SpeedyFox HAKKINDA YORUM YAZIN