Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Versiyon/Sürüm4.1.9.35
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.79 MB
Üreticivideotox
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.79 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Freemake Converter Video Formatı Dönüştürme Programı

Bir çok video formatını ücretsiz istediğiniz formata kolayca dönüştürebileceksiniz. Freemake Video Converter sayesinde çektiğiniz videolar eğer herhangi bir medya formatında açılmıyorsa bu yazılım sayesinde düzenleyerek açılmayan dosya formatında kolaylıkla açılmasını sağlayabileceksiniz. Video format Çevirici estetik görüntülerin meydana gelebilmesi için kayıtlı fotoğraflarınız ile foto şovlar yaparak sunumları daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Video Converter download

Freemake Video Converter

Ücretsiz hizmet veren Video Converter yazılım her türlü video formatları ile uyumlu çalışabiliyor. Windows işletim sisteminden uyumlu çalışan uygulama bilgisayarımızda da çok az bir alan kaplıyor. Pratikliğiyle ön planda olan Video dönüştürücü sadece değiştirmek istediğiniz videoyu seçerek dönüştürmek istenilen formata dönüştürme görevini en iyi şekilde üstlenmektedir. Video çevirici kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcıya hitap ediyor olması da bir ayrı güzellik katıyor.

Freemake Video Converter hazırladığınız slayt sunumlarını tek bir parça halinde düzenleyerek YouTube video sitesinde paylaşabilir. (Türkçe) Video formatlarının zenginliği üzerine birçok video dosyalarıyla çalışma aktivitesinde bulunuyor.

Desteklediği Video Formatları

VCD, SVCD, DVD,MPEG1,MPEG2,ASF,AVI ve  WMV gibi popüler kullanımda olan bir çok popüler medya aracının desteklediği formatlarla uyumlu çalışıyor. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Not: Programın bilgisayar sisteminde çalışma gösterebilmesi için Microsoft .Net Framework 4 yazılımın PC’nizde yüklü olması gerekmektedir. Windows programları arasında en iyi programlar listesinde yer almaktadır.  Freemake Video Converter (download) ettiğinizde dönüştürülen videoların nereye kaydedildiğinide kurulum esnasında belirleyebilirsiniz.

Programın Videosu

Freemake Video Converter rahat bir kurulum gerçekleştirebilmeniz için programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamaları video kaydında yapılmıştır. Kolay yükleme sağlayabilmek için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza güzel mutlu günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Video Converter Programı Ekran Görüntüsü

998 kez indirildi

Benzer Programlar

 • doPDF indir doPDF indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz89 MB
 • Any Video Converter Any Video Converter
  İngilizceÜcretsiz40 MB
 • PDF24 Creator PDF24 Creator
  İngilizceÜcretsiz15.85 MB
 • MediaCoder MediaCoder
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz11.27 MB
 • FileViewPro FileViewPro
  enÜcretsiz2.27 MB
 • Free Video to MP3 Converter Free Video to MP3 Converter
  enÜcretsiz27.48 MB
 • Freemake Video Converter HAKKINDA YORUM YAZIN