Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.1.9.35
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.79 MB
Üreticivideotox
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.79 MB)

Freemake Converter Video Formatı Dönüştürme Programı

Freemake video converter indir, Bir çok video formatını uzantısını başka farklı istediğiniz formata kolayca dönüştürme işlemi yapmaktadır. Windows bilgisayarınızda bulunan veya indirdiğiniz videolar eğer herhangi bir medya formatında açılmıyorsa bu yazılım sayesinde düzenleyerek açılmayan dosya formatında kolaylıkla açılmasını sağlayabileceksiniz. Video format Çevirici estetik görüntülerin meydana gelebilmesi için kayıtlı fotoğraflarınız ile foto şovlar yaparak sunumları daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Video Converter download

Freemake Video Converter

Ücretsiz hizmet veren Video Converter yazılım her türlü video formatları ile uyumlu çalışabiliyor. Windows işletim sisteminden uyumlu çalışan uygulama bilgisayarımızda da çok az bir alan kaplıyor. Pratikliğiyle ön planda olan Video dönüştürücü sadece değiştirmek istediğiniz videoyu seçerek dönüştürmek istenilen formata dönüştürme görevini en iyi şekilde üstlenmektedir. Video çevirici kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcıya hitap ediyor olması da bir ayrı güzellik katıyor.

Freemake Video Converter hazırladığınız slayt sunumlarını tek bir parça halinde düzenleyerek YouTube video sitesinde paylaşabilir. (Türkçe) Video formatlarının zenginliği üzerine birçok video dosyalarıyla çalışma aktivitesinde bulunuyor.

Desteklediği Video Formatları

VCD, SVCD, DVD,MPEG1,MPEG2,ASF,AVI ve  WMV gibi popüler kullanımda olan bir çok popüler medya aracının desteklediği formatlarla uyumlu çalışıyor. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Not: Programın bilgisayar sisteminde çalışma gösterebilmesi için Microsoft .Net Framework 4 yazılımın PC’nizde yüklü olması gerekmektedir. Windows programları arasında en iyi programlar listesinde yer almaktadır.  Freemake Video Converter (download) ettiğinizde dönüştürülen videoların nereye kaydedildiğinide kurulum esnasında belirleyebilirsiniz.

Programın Videosu

Freemake Video Converter rahat bir kurulum gerçekleştirebilmeniz için programın indirmeden itibaren tüm kurulum aşamaları video kaydında yapılmıştır. Kolay yükleme sağlayabilmek için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza güzel mutlu günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Video Converter Programı Ekran Görüntüsü

1285 kez indirildi

Benzer Programlar

 • DaVinci Resolve 15 DaVinci Resolve 15
  İngilizceÜcretsiz
 • KeepSubs KeepSubs
  TürkçeÜcretsiz
 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Freemake Video Converter HAKKINDA YORUM YAZIN