Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Versiyon/Sürüm4.1.9.35
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.79 MB
Üreticivideotox
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.79 MB)

Freemake Converter Video Formatı Dönüştürme Programı

Freemake video converter indir, Bir çok video formatını uzantısını başka farklı istediğiniz Windows formata kolayca dönüştürme işlemi yapmaktadır. Windows bilgisayarınızda bulunan veya indirdiğiniz videolar eğer herhangi bir medya formatında açılmıyorsa bu yazılım sayesinde düzenleyerek açılmayan dosya formatında kolaylıkla açılmasını sağlayabileceksiniz. Video format Çevirici estetik görüntülerin meydana gelebilmesi için kayıtlı fotoğraflarınız ile foto şovlar yaparak sunumları daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz hizmet veren Video Converter yazılım her türlü video formatları ile uyumlu çalışabiliyor. Windows işletim sisteminden uyumlu çalışan uygulama bilgisayarımızda da çok az bir alan kaplıyor. Pratikliğiyle ön planda olan Video dönüştürücü sadece değiştirmek istediğiniz videoyu seçerek dönüştürmek istenilen formata dönüştürme görevini en iyi şekilde üstlenmektedir. Video çevirici kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcıya hitap ediyor olması da bir ayrı güzellik katıyor.

Freemake Video Converter hazırladığınız slayt sunumlarını tek bir parça halinde düzenleyerek YouTube video sitesinde paylaşabilir. (Türkçe) Video formatlarının zenginliği üzerine birçok video dosyalarıyla çalışma aktivitesinde bulunuyor.

Desteklediği Video Formatları

VCD, SVCD, DVD,MPEG1,MPEG2,ASF,AVI ve  WMV gibi popüler kullanımda olan bir çok popüler medya aracının desteklediği formatlarla uyumlu çalışıyor. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Not: Programın bilgisayar sisteminde çalışma gösterebilmesi için Microsoft .Net Framework 4 yazılımın PC’nizde yüklü olması gerekmektedir. Windows programları arasında en iyi programlar listesinde yer almaktadır.  Freemake Video Converter (download) ettiğinizde dönüştürülen videoların nereye kaydedildiğinide kurulum esnasında belirleyebilirsiniz.

Video Converter Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
    TürkçeÜcretsiz96.6 MB
  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB
  • Freemake Video Converter HAKKINDA YORUM YAZIN