ComboFix

ComboFix

Versiyon/Sürüm16.09.22.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.4 MB
ÜreticisUBs
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.4 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

ComboFix Gizli Virüsleri Temizleme Programı

Program bilgisayarınızda çok fonksiyonlu olarak tarama yaparak sizin bilgisayarınızda bulunan bütün gizli  antivirüs programlarının bulamadığı, rootkit, adware, spyware, virüs, trojan, malware gibi kötü yazılımları tesbit eden  kullanışlı diğer yazılımları bertaraf edemediği bütün kötü amaçlı yazılımları bulan  çok amaçlı bir  programdır.

combofix

ComboFix

ComboFix bilgisayarlardaki tarama işlemini antivirüs ve diğer bu tarz yazılımlara göre daha derinden ve  ince ayrıntılı olarak taramaktadır.Bu programı çalıştırmaya başlamadan önce bütün programlarınızı kapatmalı antivurüs programınızı pasif hale getirmeniz gerekmektedir. Taram işlemi bittikten sonra sistem bilgisayarınızı kapatıp tekrar açmak isteyebilir.

ComboFix download programı kendi başına bir vürüs programı olarak değil sadece ihtiyaç halinde bilgisayarınzda çalıştırmanız gereken bir antivürus yazlımıdır. Combofix bilgisayarınızın güvenliği sağlama amaçlı değil birgisayarınıza sızmış olan virüs ve kötü amaçlı yazılımları tesbit eder ve siler. ComboFix exe yazılımını haftada 1 veya 2 haftada 1 kez çalıştırıp bilgisayarınızı kontrol edip içiniz rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

ComboFix download bilgisayar haricinde harici bellekler ve usb cihazlarınızın taramasınıda yapmaktadır.Açılmayan usb cihazlarınızı kurtarmak içinde bu programı kullanabilirsiniz. Bilgisayar temizleme programı bilgisayarınızda detaylı bir tarama yaptıktan sonra size detaylı olarak  hangi işlmeleri yaptığını raporlamaktadır. Windows tüm sürümleri ve özellikle en çok şuan Windows 8 işletim sistemlerinde virüs temizlemek için kullanılmaktadır.

Not: ComboFix exe programını biraz dikkatli kullanmanızda fayda vardır yeterli bilgiye sahip değilseniz Combofix download nedir nasıl kullanır gibi araştırmalar yapıp  bu araştırmalar sonucunda combofix programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Combofix son sürümü 2016 paketiyle windows 10 işletim sistemleriyle uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tüm win kullanıcıları bilgisayarınızın performansında büyük değişiklikler yapabilecek programı ücretsiz indirip sınırsız kullanım paketinden faydalanabilirler. Program hakkında bilgi edinebilmeniz için ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

ComboFix Download Programı Ekran Görüntüsü

446 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • USB Virus Scan USB Virus Scan
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Virus Cleaner indir Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • ComboFix HAKKINDA YORUM YAZIN