ComboFix

ComboFix

Versiyon/Sürüm16.09.22.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.4 MB
ÜreticisUBs
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.4 MB)
291 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

ComboFix Gizli Virüsleri Temizleme Programı

Program bilgisayarınızda çok fonksiyonlu olarak tarama yaparak sizin bilgisayarınızda bulunan bütün gizli  antivirüs programlarının bulamadığı, rootkit, adware, spyware, virüs, trojan, malware gibi kötü yazılımları tesbit eden  kullanışlı diğer yazılımları bertaraf edemediği bütün kötü amaçlı yazılımları bulan  çok amaçlı bir  programdır.

combofix

ComboFix

ComboFix bilgisayarlardaki tarama işlemini antivirüs ve diğer bu tarz yazılımlara göre daha derinden ve  ince ayrıntılı olarak taramaktadır.Bu programı çalıştırmaya başlamadan önce bütün programlarınızı kapatmalı antivurüs programınızı pasif hale getirmeniz gerekmektedir. Taram işlemi bittikten sonra sistem bilgisayarınızı kapatıp tekrar açmak isteyebilir.

ComboFix download programı kendi başına bir vürüs programı olarak değil sadece ihtiyaç halinde bilgisayarınzda çalıştırmanız gereken bir antivürus yazlımıdır. Combofix bilgisayarınızın güvenliği sağlama amaçlı değil birgisayarınıza sızmış olan virüs ve kötü amaçlı yazılımları tesbit eder ve siler. ComboFix exe yazılımını haftada 1 veya 2 haftada 1 kez çalıştırıp bilgisayarınızı kontrol edip içiniz rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

ComboFix download bilgisayar haricinde harici bellekler ve usb cihazlarınızın taramasınıda yapmaktadır.Açılmayan usb cihazlarınızı kurtarmak içinde bu programı kullanabilirsiniz. Bilgisayar temizleme programı bilgisayarınızda detaylı bir tarama yaptıktan sonra size detaylı olarak  hangi işlmeleri yaptığını raporlamaktadır. Windows tüm sürümleri ve özellikle en çok şuan Windows 8 işletim sistemlerinde virüs temizlemek için kullanılmaktadır.

Not: ComboFix exe programını biraz dikkatli kullanmanızda fayda vardır yeterli bilgiye sahip değilseniz Combofix download nedir nasıl kullanır gibi araştırmalar yapıp  bu araştırmalar sonucunda combofix programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Combofix son sürümü 2016 paketiyle windows 10 işletim sistemleriyle uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tüm win kullanıcıları bilgisayarınızın performansında büyük değişiklikler yapabilecek programı ücretsiz indirip sınırsız kullanım paketinden faydalanabilirler. Program hakkında bilgi edinebilmeniz için ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

ComboFix Download Programı Ekran Görüntüsü

291 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2010 Microsoft Office 2010
  İngilizceDeneme Sürümü
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • ComboFix HAKKINDA YORUM YAZIN