cFosSpeed

cFosSpeed

Versiyon/Sürüm9.64 Build 2144
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu4.98 MB
ÜreticicFos Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.98 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

cFosSpeed internet Hızlandırma Programı

Veri transferi ve internet trafiğini gelişmiş düzenleme seçenekleriyle interneti en hızlı perfonmansda çalışmasını sağlıyor. Dosya transferleri sırasında meydana gelen geçikmeleri önleyerek zamandan da tasarruf sağlıyor işlerimizi hızlı bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

cFosSpeed Calibration download

cFosSpeed

TCP/IP transferi esnasında indirilen dosyanın verisinin gönderilmesinden önce bazı verilerin onaylanması gerekmektedir. Veri onaylaması da indirme sırasında gerçekleşen yavaşlamalar ile karşı karşıya kalırız. Hal böyle oluncada işlerimiz aksar ve bir hayli beklemek durumunda kalırız. Bunu önlemek için cFosSpeed son sürümünü indirerek internet hızınıda meydana gelen yavaşlıkları önleyebilirsiniz.

cFosSpeed Çalışma Sistemi

Önemli gördüğü verilerin ACK isimli paketleriyle beraber hızlı dosya indirme sistemine olanak tanıyor. Bu sayede DSL internet bağlantımız hiç bir yavaşlama olmadan verileri indiriyor. İnternet Hızlandırıcı program ile dosyaların paket sayılarını ve türlerini algılayıp indirme için öncelik sağlayıp düzgün hatasız bir indirme sağlıyor. Bu sayede düşük ping’de gelen internet sinyalini artırıyor.

Sadece internet düşmelerini veya internet hızını ayarlamakla kalmayan uygulama online oynadığınız oyunlarda da geçikmeleri donmaları önleyebiliyor. Böylelikle oyunlarda da en iyi perfonmansı göstermenize olanak sağlayabilmektedir.

Programın Kurulum Videosu izle

cFosSpeed programının daha kolay indirme ve kurulumu aşamalarını tamamlayabilmeniz için video çekimi yapılmış olup işlemlerde izleyeceğiniz adımlar daha kolay bir hal almıştır. Video çekimini izleyerek kurulumda izleyeceğiniz adımları öğrenebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

165 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
  İngilizceÜcretsiz1.55 MB
 • Simple Net Speed indir Simple Net Speed indir
  İngilizceÜcretsiz601 KB
 • SpeedyFox SpeedyFox
  enÜcretsiz1.47 MB
 • Throttle Throttle
  enDeneme Sürümü3.07 MB
 • Ares Galaxy Turbo Booster Ares Galaxy Turbo Booster
  enÜcretsiz3.94 MB
 • Internet Turbo 2016 Internet Turbo 2016
  enÜcretsiz918.12 MB
 • cFosSpeed HAKKINDA YORUM YAZIN