cFosSpeed

cFosSpeed

Versiyon/Sürüm9.64 Build 2144
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu4.98 MB
ÜreticicFos Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.98 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

cFosSpeed internet Hızlandırma Programı

Veri transferi ve internet trafiğini gelişmiş düzenleme seçenekleriyle interneti en hızlı perfonmansda çalışmasını sağlıyor. Dosya transferleri sırasında meydana gelen geçikmeleri önleyerek zamandan da tasarruf sağlıyor işlerimizi hızlı bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

cFosSpeed Calibration download

cFosSpeed

TCP/IP transferi esnasında indirilen dosyanın verisinin gönderilmesinden önce bazı verilerin onaylanması gerekmektedir. Veri onaylaması da indirme sırasında gerçekleşen yavaşlamalar ile karşı karşıya kalırız. Hal böyle oluncada işlerimiz aksar ve bir hayli beklemek durumunda kalırız. Bunu önlemek için cFosSpeed son sürümünü indirerek internet hızınıda meydana gelen yavaşlıkları önleyebilirsiniz.

cFosSpeed Çalışma Sistemi

Önemli gördüğü verilerin ACK isimli paketleriyle beraber hızlı dosya indirme sistemine olanak tanıyor. Bu sayede DSL internet bağlantımız hiç bir yavaşlama olmadan verileri indiriyor. İnternet hızlandırıcı program ile dosyaların paket sayılarını ve türlerini algılayıp indirme için öncelik sağlayıp düzgün hatasız bir indirme sağlıyor. Bu sayede düşük ping’de gelen internet sinyalini artırıyor.

Sadece internet düşmelerini veya internet hızını ayarlamakla kalmayan uygulama online oynadığınız oyunlarda da geçikmeleri donmaları önleyebiliyor. Böylelikle oyunlarda da en iyi perfonmansı göstermenize olanak sağlayabilmektedir.

Programın Kurulum Videosu izle

cFosSpeed programının daha kolay indirme ve kurulumu aşamalarını tamamlayabilmeniz için video çekimi yapılmış olup işlemlerde izleyeceğiniz adımlar daha kolay bir hal almıştır. Video çekimini izleyerek kurulumda izleyeceğiniz adımları öğrenebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

288 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
  İngilizceÜcretsiz572 KB
 • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
  İngilizceÜcretsiz1.55 MB
 • Clean Master Clean Master
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • Simple Net Speed indir Simple Net Speed indir
  İngilizceÜcretsiz601 KB
 • cFosSpeed HAKKINDA YORUM YAZIN