AdwCleaner

AdwCleaner

Versiyon/Sürüm6.043
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.7 MB
ÜreticiXplode
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.7 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Yapışkan Reklam Virüslerini Silme Programı

Sistem dosyasına  zaman içerisinde yanlışlıkla veya yükleme kaldırma  işlemlerinde buluşan adware ve malware  tarzı zararlı  yazılımları  bularak bilgisayarınzdan temizlemeye yarayan AdwCleaner  programıdır. AdwCleaner  bilgisiyasarınızdaki bu tarz yazılımları tek tek tesbit ederek  bilgisayarınızdan temizleyip hızlandırmak için kullanılır.

Adware Cleaner

AdwCleaner

Adware tarzı yazılımlar sistem dosyalarına, regedit bölümüne, tarayıcılarınıza  sizden habersiz istemdışı bulaşan  sistemi yavaşlatan,veri hırsızlığına yol açan,kişiler bilgi hırsızlığı tarzı ufak yazılımlardır. AdwCleaner  bu yazılımlar düşünerek yazılmış bilgisayarınızı baştan sona tarayıp  bu zararlı  yazılımları özenle silmektedir.

AdwCleaner programı arayüzü olarak sade kullanım olarak basit bir programdır. Ücretsiz olarak sizlerin bilgisayarınızdaki bütün  bu tarz  yazılımları tesbit etmekte ve  kendi ana ekranında bulduğu yazılımlar listeleyip sizin silme onayınızı alarak yok etmektedir.

AdwCleaner pogamı taşınabilr bellekler ile bilgisayaa kolayca yüklenebilmektedir. Bu programın tek dejavantajı olaak bazen zararlı olmayan  bazı yazılımlarıda zararlı gibi algılayabilmesidir. Kendi ana ekranında silinmesi gereken yazılımları size tesbit ettikten sonra  bu listeyi iyi kontrol edip neyin silinip silmemesi gerektiği konuda inceleme yaptıktan sonra silmenizi öneririz.

AdwCleaner Adware ve Malware Virüsü Temizleme Programı PC’de bulunan casus yazılım temizleme bilgisayarınızda bulunması gereken bir yazılım olarak sizlere tavsiye ediyoruz ve bu programı zaman zaman çalıştırıp  bilgisayarınızda bir sorun olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.

PC sisteminde bulunan gereksiz dosyaların temizliği ve bakım onarım işlemlerini yaparak performan güçlendirme işleminde gerekli işlemleri tüm güzellikleriyle sağlayabilmektedir. Programı ücretsiz ve Türkçe son sürümüyle güncel paketini hemen indirin. Ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

AdwCleaner 2017 güncellemesiyle birlikte internet gezintileri sırasında bilgisayar bulaşan yapışkan virüsleri ve reklam virüslerini daha pratik bir şekilde silip zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlıyor.

AdwCleaner Programı Ekran Görüntüsü

 

285 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Multi Virus Cleaner indir Multi Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • USB Virus Scan USB Virus Scan
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Virus Cleaner indir Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • AdwCleaner HAKKINDA YORUM YAZIN