Ses Değiştirme Mobil

Ses Değiştirme Mobil

Versiyon/Sürüm0.9.138
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiVoicemod
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Mobil Ses Değiştirme Uygulaması

Ses Değiştirme Mobil indir, android mobil telefonlarda ses değiştirme uygulamasıdır. Minion Prank Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanan uygulama cep telefonlarınızda farklı seslerle konuşabilmenize yardımcı olmaktadır.

Aynı ses ile konuşmak istemeyip çevrenize şaka yapmak isterseniz Ses Değiştirme Mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Hem sizin sesinizi değiştiren hem de konuşma anında ilave farklı ses etkileri de bulunduran uygulama son derece başarılıdır. Keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen binlerce kişi tarafından kullanılan bir programdır.

Minion Prank Call Nedir?

Minion Prank Call android ses değiştirme uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Ses değiştirme uygulamasının en önemli özelliği sesinizin tanınmayacak şekilde değişikliğe uğramasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı alternatiflerin bulunduğu ses listesinden herhangi birini indirip sesinizi bununla kullanabilmeniz mümkündür.

Ücretsiz şekilde indirilip kullanılan uygulamanın en önemli dezavantajı reklamlarının sıklığıdır. Neredeyse dakika başına reklam veren ve reklamsız kullanım için ciddi fiyat biçen uygulama bu konuda sıkça şikâyet almaktadır.

Minion Prank Call Özellikleri

Ses değiştirme android uygulaması olarak Minion Prank Call, konuşmaların farklı efektlerle aktarılması amacını taşımaktadır. Konuşma anında ses kaydı yapabilmeyi ve bu kaydı daha sonra paylaşabilmeyi de mümkün kılmaktadır. Bir arkadaşınızla konuşurken farklı ses efektlerini arka plana aktarabilirsiniz. Korkutucu, eğlenceli, gizemli ve daha birçok ses efektini dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Minion Prank Call Dünya genelinde en çok kullanılan ses değiştirme uygulamalarından bir tanesidir.

    Benzer Programlar

  • Dailymotion Android indir Dailymotion Android indir
    TürkçeÜcretsiz21.00 Mb
  • KMPlayer İphone KMPlayer İphone
    TürkçeÜcretsiz24.50 MB
  • Ses Değiştirme Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN