Dailymotion Android indir

Dailymotion Android indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.00 Mb
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Dailymotion Android Video izleme Uygulaması

Dailymotion indir. Dailymotion mobil android aynı isimli video oynatma programının uygulama versiyonudur. Cep telefonları ve tabletlerde de video izlemek isteyenler bu uygulamayı indirerek istediklerini elde edebilirler. Video izletme uygulaması olarak tanımlanan Dailymotion, dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamalardandır. İçeriği çok geniş olduğu için aradığınız her türlü videoyu bulabilmeniz mümkündür. Android uygulamalar arasında pek çok alternatifi bulunsa da Dailymotion daha çok tercih edilir.

Dailymotion Özellikler

Dailymotion uygulaması, 4K HD video kalitesi sunduğu için en başarılı seçeneklerdendir. İzlediğiniz videoları paylaşmanıza izin veren uygulamada çözünürlükten hiçbir şey kaybetmeden dilediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz. Yalnızca kaydedilmiş videolar değil aynı zamanda canlı yayınlar da Dailymotion uygulaması sayesinde hızlıca izlenebilir.

 Dailymotion Kullan

Dailymotion uygulamasını indirip kullanmaya başladığınızda uygulama içerisinde yer alan herhangi bir kategoriyi ya da kelimeyi aratabilirsiniz. Birkaç sözcükten yola çıkarak merak ettiğiniz videoyu hemen bulabilirsiniz.

Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde zahmetsizce kullanılan uygulama, uygulama marketten indirilebilir. Birkaç dakika içinde indirip hemen kullanmaya başlamak, video izleyip paylaşmak mümkündür.

    Benzer Programlar

  • KMPlayer İphone KMPlayer İphone
    TürkçeÜcretsiz24.50 MB
  • Ses Değiştirme Mobil Ses Değiştirme Mobil
    İngilizceÜcretsiz
  • Dailymotion Android indir HAKKINDA YORUM YAZIN