KMPlayer İphone

KMPlayer İphone

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.50 MB
ÜreticiPandoraTV
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (24.50 MB) iOS indir

İphone Video İzleme Uygulaması

KMPlayer iphone indir, iphone app ipad kullanıcıları için 230 ülkede kullanılan ve 36 ayrı dil alternatifiyle çalışan başarılı medya oynatıcılarından bir tanesidir. Oldukça kapsamlı bir medya oynatıcı olması, cep telefonlarınızda bulunan oynatıcılardan daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizde bulunan medya oynatıcının kısır olduğunu düşünüyorsanız KMPlayer sizin için ideal bir oynatıcı olacaktır.

Son derce modern ve şık bir arayüze sahip olan iphone medya oynatıcı uygulaması aynı zamanda oldukça basit bir içeriğe sahiptir. Bu denli popüler olması ise kullanımının kolaylığından ileri gelmektedir. Medya oynatıcı uygulamasına ihtiyacınız varsa KMPlayer’ı denemeli muadilleri ile kıyaslamalısınız.

KMPlayer

KMPlayer uygulaması, kendine özgü kütüphanesi bulunan kapsamlı bir uygulamadır. Dilediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz bu uygulama, ios iphone ipad cihazlarınızda özgün şekilde size ait içerikte bulunmaktadır. Onlarca dosya uzantısını destekleyen bu uygulama sayesinde istediğiniz her dosyayı kolayca oynatabilmeniz mümkündür.

İos iphone app cep telefonları ya da tabletler üzerinden kısa süre içerisinde indirilebilen uygulama birkaç dakika içinde kullanıma hazır olmaktadır. Dilediğiniz zaman istediğiniz dosyayı çalıştırabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikleri ile binlerce kişinin favorileri arasında yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Dailymotion Android indir Dailymotion Android indir
    TürkçeÜcretsiz21.00 Mb
  • Ses Değiştirme Mobil Ses Değiştirme Mobil
    İngilizceÜcretsiz
  • KMPlayer İphone HAKKINDA YORUM YAZIN