Yaani ios

Yaani ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu34.70 MB
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (34.70 MB) iOS indir

Yaani İphone Tarayıcısı

Yaani ios indir, İphone ipad app mobil cihazlar için geliştirilen Yaani uygulaması Turkcell tarafından resmi olarak tasarlanmış ve müşterilerin kullanımına sunulmuş tarayıcı uygulamasıdır. İnternet üzerinden aradığınız herhangi bir şeyi kolayca bulabilmenizi sağlayan tarayıcı uygulaması, son derece basit bir içeriğe sahiptir.

Sadeliği, akıcı ve anlaşılır içeriği ile kullanan herkesin kolayca kavrayabileceği bir sistem bulundurmaktadır. İos işletim sistemine sahip iPhone cep telefonları ve iPad tabletleri için uyumlu bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Sahip olduğunuz bu iki cihazdan herhangi birine indirdikten hemen sonra tarayıcı uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaani

Yaani ios tarayıcı uygulaması, ücretsiz kullanım fırsatı tanınan kapsamlı menülerden birine sahiptir. Kişi kendi mobil cihazında ya da tabletinde bulunan tarayıcısından memnun değilse ilave olarak Yaani uygulamasını indirebilmektedir. Bu sayede daha başarılı bir tarayıcı ile internete girebilmektedir.

Yaani yerli arama motoru olan Yaani bu özelliği sayesinde Türkçe aramalarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kısır kalan diğer arama motorlarının aksine yazdıklarınızı daha pratik şekilde kavramakta ve akıllı içeriği ile size daha kolay yardımcı olmaktadır. İos işletimli cihazlarda son derece pratik şekilde kullanılmaktadır.

 

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz