Word iphone

Word iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.24
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu253.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (253.00 MB)

Microsoft Word iphone Yazı Editörü

Word ios indir, iphone ipad app işlemini gerçekleştiren ve dosya oluşturmayı düşünen kişiler, bunu cep telefonlarından da tabletlerinden de yapabilirler. Microsoft bir süre önce yalnızca masaüstü bilgisayarlara ve laptoplara bağlı olan Word iphone şimdi ios işletim sistemleri tarafından da kullanılabilmektedir. İos işletimli cep telefonları ve tabletler üzerinden Word dosyası oluşturabilir, dilediğiniz gibi kayıt altına alabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok kullanılan Office uygulaması word’dür. Dolayısıyla sadece bilgisayarlarda değil akıllı cihazlarda da kullanılması oldukça doğaldır. Word mobil iphone Pratik, kullanışlı ve oldukça sade bir forma sahiptir.

Word iphone İndir

Bir Office uygulaması olarak cep telefonunuzda ya tabletinizde Word iphone mobil bulunması büyük bir avantajdır. En önemli avantajı ise Word indirdikten hemen sonra yazıp kaydedebilmektir. Oluşturduğunuz dosyayı cihazınızda kolayca çalıştırabilir, metinlerinizi aktarıp farklı cihazlarla paylaşabilirsiniz.

Tablo, grafik, resim, küçük resim ve dipnot ekleme özelliği bulunduran uygulama tam ekran olarak kullanıma uygundur. Küçük bir ekranda kullanamayacağınızı düşünseniz de dokunmatik ekranda daha pratik şekilde kullanabildiğinizi fark edebilirsiniz. Hem daha hızlı hem de daha kullanışlı şekilde Word uygulamasından yararlanabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M