Word İndir

Word İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.24
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu253.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (253.00 MB)

Microsoft Word iphone Yazı Editörü

Word ios indir, iphone ipad app işlemini gerçekleştiren ve dosya oluşturmayı düşünen kişiler, bunu cep telefonlarından da tabletlerinden de yapabilirler. Microsoft bir süre önce yalnızca masaüstü bilgisayarlara ve laptoplara bağlı olan Word programı şimdi ios işletim sistemleri tarafından da kullanılabilmektedir. İos işletimli cep telefonları ve tabletler üzerinden Word dosyası oluşturabilir, dilediğiniz gibi kayıt altına alabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok kullanılan Office uygulaması word’dür. Dolayısıyla sadece bilgisayarlarda değil akıllı cihazlarda da kullanılması oldukça doğaldır. Pratik, kullanışlı ve oldukça sade bir forma sahiptir.

Word İndir

Bir Office uygulaması olarak cep telefonunuzda ya tabletinizde Word bulunması büyük bir avantajdır. En önemli avantajı ise Word indirdikten hemen sonra yazıp kaydedebilmektir. Oluşturduğunuz dosyayı cihazınızda kolayca çalıştırabilir, metinlerinizi aktarıp farklı cihazlarla paylaşabilirsiniz.

Tablo, grafik, resim, küçük resim ve dipnot ekleme özelliği bulunduran uygulama tam ekran olarak kullanıma uygundur. Küçük bir ekranda kullanamayacağınızı düşünseniz de dokunmatik ekranda daha pratik şekilde kullanabildiğinizi fark edebilirsiniz. Hem daha hızlı hem de daha kullanışlı şekilde Word uygulamasından yararlanabilmeniz mümkündür.

  Benzer Programlar

 • AliExpress iphone AliExpress iphone
  TürkçeÜcretsiz16.00 MB
 • GNÇ Turkcell GNÇ Turkcell
  TürkçeÜcretsiz
 • Gmail İphone Gmail İphone
  TürkçeÜcretsiz8.80 MB
 • Foursquare Swarm Foursquare Swarm
  TürkçeÜcretsiz17.30 MB
 • Word İndir HAKKINDA YORUM YAZIN