VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm5.7.7.694
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36 MB)

VSDC Free Video Editor Ücretsiz Video Düzenleme Programı

VSDC Free Video Editor indir, video işleriyle uğraşanlar için oldukça kullanışlı ücretsiz Windows video düzenleme programıdır. VSDC Free videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, videolarda istemediğiniz yerlere kesebilir ve efektler ile montojlama yapabilirsiniz.

VSDC Free Video Editor Kullanımı

Video görüntülerinin daha güzel görünmesi açısında sunmuş olduğu temel efektler ve video montajlama araçlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. VSDC Free Video Editor programı videonuza montajlama yaparken farklı videoları birleştirir ve farklı zaman dilimlerinde oynatmanıza imkan tanır. Videoları üst üste montajlar ve bu sayede tek bir ekranda oynatmanıza olanak tanır.

Türkçe video düzenleme programı içerisinde renk düzeltme, nesne filtreleme, video geçiş efektleri, nesne boyutlandırma ve farklı efekt seçenekleri mevcuttur. Ücretsiz ve Türkçe olmasıyla birlikte daha kolay bir kullanım yapısına sahiptir. VSDC Free Video Editor ile hazırladığınız dosyalarınızı CD ve DVD’lere yazdırmak için disk yazma programına gerek duymazsınız. Özelliklerinde disk üzerine video yazma yeteneğide bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB
  • OpenShot Video Editör indir OpenShot Video Editör indir
    TürkçeÜcretsiz120.00 MB