Video Edit Magic

Video Edit Magic

Versiyon/Sürüm4.47
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiDeskShare
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Video Edit Magic Video Düzenleme ve Kesme Yazılımı

Videolarınızı düzenlemek istiyorsanız video düzenleme programı olarak video Edit Magic tam size göredir. Program sayesinde amatör kullanıcılar videolarını düzenleme imkânı elde eder. Sosyal paylaşım sitelerinin yaygınlaşması ve daha çok video kullanılması bu tarz programları zorunlu kılmıştır. Bu nedenle Video Edit Magic programını bilgisayarınıza indirerek kolaylıkla düzenlemeler yapabilirsiniz.

Video Edit Magic Programının Özellikleri

Videolar çekildikten sonra izlenirken sıkıcı kısımlar olabilir. Bunun için bir video düzenleme programına ihtiyacınız olacaktır. Videolarda bulunan gereksiz kısımları atarak ya da kesip, yapıştırarak videolarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı dosyaları birbiriyle birleştirebilirsiniz. Bir başka özelliği de başka dosyadan diğerine bölümler kesip kopyalama imkânı bulunmasıdır. Video dosyaları oldukça büyük olmaktadır. Program sayesinde büyük boyutları küçülterek paylaşırken daha kolay paylaşılmasını sağlarsınız. Bu program ile video kesme, video kırpma, video birleştirme işlemlerini kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir programdır.

Video Edit Magic Programı Nasıl Kurulur?

Video Edit Magic program kurulumu için Windows 2000, Windows 98, Windows 95, Windows XP, Windows NT işletim sistemlerinden herhangi birisinin bilgisayarda bulunması gerekir. Dil desteği İngilizcedir. İnternet üzerinden programı indirerek kurulumunu sağlama imkânınız vardır. Daha sonra çift tıklayarak programı açıp kullanıma kolayca başlayabilirsiniz.

Video Edit Magic Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı oldukça basittir. Kurulumdan sonra Video Edit Magic Video Kesme (edit) Yapma Programı üzerine çift tıklayarak programı açın. Daha sonra düzenlemek istediğiniz video dosyalarını tut, sürükle ve bırak yaparak programın içine gönderip düzenleme, kopyalama işlemine başlamanız mümkündür.

313 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Boilsoft Video Splitter Boilsoft Video Splitter
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • MAGIX Video easy 3 HD MAGIX Video easy 3 HD
  TürkçeÜcretsiz3.69 MB
 • Video Edit Magic HAKKINDA YORUM YAZIN