30 Günlük Evde Fitness iphone

30 Günlük Evde Fitness iphone

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiABISHKKING LIMITED.
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir

30 Günlük Evde Fitness iphone ios Uygulaması

30 Günlük Evde Fitness iphone (ios) indir, Zamansızlık ve diğer birçok nedenden dışarıda spor yapmaya vakit ve imkan bulamayan kişiler için geliştirilmiş spor uygulaması alternatifleri ile dileyen herkes sağlıklı yaşama adım atabilir. iphone Spor uygulaması ile ev ortamında, profesyonel hareketlerle fitnes yapmaya başlamak için 30 Günlük Evde Fitness Program’ını mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama App Store uygulama mağazasından saniyeler içinde cihazınıza inecektir. Uygulama her ne kadar zor olsa da uygulama içi satın almalar içermektedir. Abonelik yaparak programı daha kapsamlı kullanmaya başlayabilirsiniz.

30 Günlük Evde Fitness Program Özellikleri

Program tam anlamıyla profesyonelce hazırlanmıştır. İlk günler hafif egzersizlerle başlar ve zorluk giderek artar. HD video dersler ve hazırlanan fitness planları ile sağlıklı yaşama adım atıp vücut geliştirebilir ya da kilo verebilirsiniz. Uygulama içinde Plank, Squat ve çeşitli klasik egzersizleri görebileceksiniz. Takvimden fitness planınızı takip edebilir; egzersizlerin detaylı bilgisi için alt açıklamaları okuyabilirsiniz. 30 Günlük Evde Fitness ios program uygulamasıyla kol, karın, pop, basen ve daha birçok bölge için egzersizler bulabilirsiniz. Bunun yanında mücadeleler bölümünden hedeflerinizi oluşturup takip edebilirsiniz. 2 milyondan fazla kişinin indirdiği uygulama Türkçe dil desteğiyle kolaylıkla kullanılabilmektedir.

30 Günlük Evde Fitness Program Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle 117 MB boyutundaki dosyayı cihazınıza indirmeniz ve profilinizi oluşturmanız gerekiyor. Dilerseniz çeşitli abonelikleri satın alarak uygulamayı daha geniş kapsamlı kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • 30 Günlük Evde Fitness iphone HAKKINDA YORUM YAZIN